Raport High Level Book w Telewizji WP

Na antenie Telewizji WP, Karolina Kaim omawiała najnowsze trendy w segmencie nieruchomości luksusowych.

W 2018 roku w 7 największych miastach w Polsce sprzedano ponad 700 ekskluzywnych apartamentów, czyli o 19% więcej niż przed rokiem. Analizując najnowsze dane z raportu High Level Book, spodziewamy się dalszych wzrostów sprzedaży oraz cen. To tylko część tematów omawianych przez Karolinę Kaim, twórczynię High Level Sales & Marketing by Tacit Group podczas wizyty w studiu Telewizji WP. Nagranie można obejrzeć klikając w link.

Dziennikarz prowadzący rozmowę, Sebastian Ogórek, interesował się najwyższymi cenami w segmencie apartamentów premium, pytał też, jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości. Dokładne dane, najnowsze trendy oraz interesujące infografiki są dostępne w naszym raporcie High Level Book.

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.