Wiemy jak wyznaczać trendy – rozmowa z Karoliną Kaim w magazynie „Kaleidoscope”

Stawiamy na projekty, które są jedyne i pierwsze w swojej kategorii, są twórcze oraz nowatorskie – mówi Karolina Kaim, prezes zarządu Tacit Investment.

W marcowym wydaniu magazynu „Kaleidoscope”, Karolina Kaim odpowiada na pytania: jak sprzedać nieruchomość premium w Polsce i jaka strategia kryje się za sukcesem sprzedaży apartamentowca Cosmopolitan, a także jak będzie wyglądała dalsza ścieżka rozwoju dla Tacit Investment.

Dodatkowo możemy przeczytać o unikalnych inwestycjach Tacit Investment takich jak Academeia High School, Hotel The Bridge we Wrocławiu, czy Nobu Hotel Warsaw.

Nową działalnością firmy Tacit jest marka High Level Sales & Marketing – dowiemy się z jakiej potrzeby została stworzona oraz jakie ma ambicje. Karolina Kaim to kobieta, która świetnie łączy wymagające role – jaki jest jej klucz do sukcesu? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w marcowym wydaniu magazynu „Kaleidoscope”.

Cały wywiad można przeczytać klikając w link. Zapraszamy do lektury.

 

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.