Joanna Żywot -

opiekun inwestycji

Angorska 13A

Łączy przywilej mieszkania na Saskiej Kępie w kameralnym budynku
o architekturze modernistycznej z obecnym standardem premium.

Zobacz plan apartamentów

Warszawa

75 - 171 m2
9 apartamentów

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Saska Kępa

Więcej o lokalizacji

Apartamenty premium

Inwestycja przy Angorskiej 13A posiada 5 kondygnacji mieszkalnych, na których znajdzie się jedynie 9 wyjątkowych apartamentów. Podziemny parking zapewni 16 komfortowych miejsc postojowych. Wszystkie poziomy wraz z garażem połączy nowoczesna winda marki KONE. Ambicją architekta Zbigniewa Tomaszczyka oraz twórców inwestycji, jest wpisanie się w kanon architektury modernistycznej, tak wspaniale prezentowanej na Saskiej Kępie przez projekty okresu dwudziestolecia międzywojennego. Ten niewątpliwy walor uzupełnią współczesne rozwiązania oferujące najwyższy standard.


Kameralna okolica

Dwa apartamenty na każdej z kondygnacji oraz penthouse wraz ze 100 - metrowym tarasem zajmujący całe ostatnie piętro budynku, dają gwarancję kameralności i poczucie prywatności. Takie rozwiązanie idealnie wpisuje się w klimat stylowej dzielnicy Warszawy, jaką jest Saska Kępa, tkwiąca cichutko w samym sercu miasta. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli Angorską od Parku Skaryszewskiego oraz słynnej ze swych restauracji i kawiarni ulicy Francuskiej.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Miejskiej zieleni
Slow life
Sport & fitness

Przestrzeń i światło

Apartamenty będą posiadały powierzchnie od 75 m2 do 172 m2. Istnieje możliwość zajęcia całej kondygnacji tworząc 250 - metrową przestrzeń z wejściem wprost z zabezpieczonej windy. Przestronne mieszkania o wysokości 3 metrów gwarantują poczucie komfortu, dając możliwość zrealizowania własnego wyobrażenia o idealnym domu.

Światło wnika do pomieszczeń przez ciekawie zaprojektowane, duże okna z przeszkleniami od podłogi do wysokości 2,6m. Są one oprawione w okucia z aluminium najwyższej jakości. Ogrzewanie schowane w podłogę zachowuje pełną funkcjonalność wnętrz.

Wszystkie apartamenty posiadają balkony. Tarasy na kondygnacjach 3 i 4 zapewniają wyjątkowy widok. Przesuwne okna tarasowe są sterowane elektronicznie (HMS). Ogromnym atutem nieruchomości jest otaczająca ją zieleń.

Wysoki standard wykończenia

Ręcznie wykończone powierzchnie posadzek, schodów i balustrad w kamieniu TERAZZO, naturalne drewno w stolarce drzwiowej do apartamentów, ściany CALACATTA Light, to tylko przykłady materiałów, z których zostały wykonane powierzchnie wspólne w tej unikalnej inwestycji. Całość dopełnią inteligentne, nowoczesne oświetlenie oraz detale i dekoracja klatki schodowej.

Aby zapewnić mieszkańcom komfortowy wjazd samochodem na parking podziemny zaprojektowano bramę o szerokości 3,8 m. Poprowadzi do niej rampa o bardzo łagodnym spadku. Pamietając, że droga do mieszkania bardzo często prowadzi przez garaż, zespół architektów poświęcił tej przestrzeni wiele uwagi, zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i klasy wykończenia.

Oferty w ramach inwestycji

Angorska 13A Na sprzedaż

Metraż Liczba pokoi Miejsca postojowe Broszura
171 m2 3 2 --- Zapytaj o cenę
171 m2 3 2 --- Zapytaj o cenę
154 m2 3 2 --- Zapytaj o cenę
153 m2 3 2 --- Zapytaj o cenę
142 m2 3 2 --- Zapytaj o cenę
75 m2 3 1 --- Zapytaj o cenę
75 m2 3 1 --- Zapytaj o cenę
75 m2 3 2 --- Zapytaj o cenę
75 m2 3 2 --- Zapytaj o cenę
Pobierz PDF

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.