Łucja Rosiak -

opiekun inwestycji

Dom w Kazimierzu Dolnym

Nowoczesny, jednopiętrowy dom z ogrodem w Kazimierzu Dolnym został zaprojektowany w zgodzie z artystycznym duchem miasta. Łączy innowacyjne technologie, które ułatwiają codzienne życie, z awangardowymi elementami umeblowania w stylu retro. Najwyższy standard wykończenia i elementy przygotowane na zamówienie sprostają najbardziej wymagającym gustom.

Kazimierz Dolny

270 m2
3 tarasy

3 apartamenty
piękny ogród

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę

Perła nad Wisłą

Kazimierz Dolny to renesansowa perła polskiej architektury i jedno z najsłynniejszych miasteczek w kraju. Malowniczo położony nad brzegiem Wisły, u podnóża Wzgórza Trzech Krzyży, opleciony gęstą siecią niezwykłych lessowych wąwozów. Piękna starówka i zabytkowe kościoły, kamienice, zamek i baszta – od lat zachwycają swoim urokiem i artystycznym klimatem.


Artystyczna dusza

Do Kazimierza tłumnie zjeżdżają malarze, pisarze, poeci i aktorzy. Miasto kryje wiele historii – o słynnych Kuncewiczach, Ordonównie i Czechowiczu. Do dzisiaj na rynku oraz w 60 galeriach sztuki można kupić wspaniałe pejzaże i portrety.


Stolica filmu

Od ponad dekady Kazimierz na jeden tydzień w roku zamienia się w polską stolicę filmu. Wszystko to za sprawą Festiwalu Dwa Brzegi. To interdyscyplinarne wydarzenie kulturalne, którego głównym założeniem jest łączenie twórcy z odbiorcą oraz spajanie filmu, muzyki, literatury i sztuk wizualnych.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Natury
Slow life

Szczegóły:

1- piętrowy dom z niezwykłym klimatem i pięknym ogrodem

3 apartamenty, 5 łazienek, 2 kuchnie, salon z kominkiem

3 tarasy, w tym jeden zadaszony szklanym dachem z kominkiem zewnętrznym

Wysoki standard materiałów i wykończenia

Elewacje i schody z sycylijskiego piaskowca

Piekna działka 0,0858 Ha


Zapytaj o tę ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail,
a skontaktujemy się z Tobą.

Twoja prośba o kontakt została wysłana pomyślnie.
Dziękujemy.

0
600