Dom w Komorowie

Poznaj wyjątkowy dom o powierzchni 495m2 z basenem oraz morskim akwarium znajdujący się w podwarszawskim Komorowie. Zaprojektowany został przez STUDIO 77 Paweł Naduk. Dom jest umeblowany i wyposażony w sprzęt najlepszej klasy. Dodatkowo posiada system „inteligentny dom”. Posadowiony został na pięknej, zadrzewionej działce o powierzchni 2220 m2.

pobierz pdf

Komorów

495 m2
basen i sala kinowa

działka 2200 m2
piękny ogród

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę

Najwyższy standard wykończenia

Elewacja domu została wykonana z granitu oraz drewna dębowego. Zamontowano klimatyzację oraz rekuperację. W każdym pomieszczeniu znajduje się również system audio.

Kuchnia została wyposażona w sprzęt firmy Miele oraz Liebherr. Salon zdobią białe kanapy włoskiej formy Calia, kominek oraz morskie akwarium o pojemności 6000 litrów. W sypialniach znajdują się materace firmy Jensen z regulowanym stopniem twardości. To tylko kilka przykładów, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który szczegółowo opowie o udogodnieniach obecnych w domu.

Idealne dla miłośników

Miejskiej zieleni
Natury
Slow life

Relaks dla aktywnych

Na terenie posiadłości znajduje się basen o wymiarach 10 x 4,5m o głębokości 1,45m. Dodatkowo sauna oraz sala do ćwiczeń fitness.

Uczta dla kinomaniaków

Jest także coś dla prawdziwych kinomaniaków, sala kinowa z kanapą i fotelami sprowadzanymi z USA, nagłośnieniem firmy Cabasse oraz systemem Kaleidescape Integra.

Szczegóły:

Pięknie zaprojektowany dom z niezwykłym klimatem oraz piękną działką

Zlokalizowany w podwarszawskim Komorowie

Niepowtarzalny klimat nadają wysokiej klasy materiały i wykończenie

Basen 10 x 4,5m o głębokości 1,45m

Sala kinowa

 

Zapytaj o tę ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail,
a skontaktujemy się z Tobą.

Twoja prośba o kontakt została wysłana pomyślnie.
Dziękujemy.

0
500