Katarzyna Biela -

opiekun inwestycji

Dworek • Grzegorzewice

Nieruchomość z własnym stawem i lasem zlokalizowana w okolicach Mszczonowa, godzinę drogi od Warszawy.

Grzegorzewice

580 m2
9 pokoi

prywatny las
12 ha terenu

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę

Własne miejsce na ziemi

Klasyczny dworek z duszą – dla rodziny, która chce mieć własne miejsce na ziemi. Nieruchomość znajduje się w okolicach Mszczonowa i Żabiej Woli, nieopodal Lasów Skulskich. Atutem jest niemal dziki teren o powierzchni blisko 12 hektarów. To miejsce dla osób, którym zależy na prywatności, dla pasjonatów natury i miłośników zwierząt. Ma potencjał do przeznaczenia na cele komercyjne.

Idealne dla miłośników

Natury
Slow life

Klasyczny dworek

Dom jest klasyczny, zbudowany na planie prostokąta. Powstał w 1991 roku. Jego użytkowa powierzchnia mieszkalna wynosi 580 metrów kwadratowych. Całość terenu, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, wynosi blisko 12 hektarów.

Parter domu mieści 7 pokoi, salon dzienny z wyjściem na zadaszony taras, kuchnię, spiżarnię, 3 łazienki, 2 toalety. Na piętrze znajduje się przestronny salon, przechodni do 3 pomieszczeń, oraz 2 sypialnie, garderoba, łazienka i toaleta. Dom posiada garaż na 3 samochody i użytkowe piwnice.

Otoczony przyrodą

Miejsce jakich mało. Ustronne, urokliwe, z ogromnym potencjałem. Najważniejsza jest tu przyroda - uroda łąk rozkwitających wiosną i latem, czystego stawu, okolicznych grzybnych lasów, źródeł, które nie zamarzają zimą, ulubionych miejsc czapli, kaczek i wiewiórek. Łąka i staw są otoczone 25-metrowymi świerkami, pod domem jest piękny brzeziniak, na części terenu rosną leszczyny, a między nimi dęby, modrzewie, kasztany, jarzębiny i lipy. Jesienią feeria barw zachwyca, z kolei wiosną soczysta zieleń dosłownie wchodzi do domu.

Zapytaj o tę ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail oraz numer telefonu,
a skontaktujemy się z Tobą.

Twoja prośba o kontakt została wysłana pomyślnie.
Dziękujemy.

0
2120