Joanna Żywot -

opiekun inwestycji

Klasztor Cedynia

Od ponad siedmiu wieków klasztor góruje nad malowniczą Cedynią. To miejsce z historią w tle, wyróżniające się dużym potencjałem.

Cedynia

1611 m2

działka 12 226 m2

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Prawdziwa perła

Na sprzedaż dawny Klasztor Cystersek z 1266 roku, który przez trzy stulecia wywierał ogromny wpływ na rozwój Cedyni. Od 450 lat pełni świeckie funkcje, dziś znajduje się w nim dobrze prosperujący czterogwiazdkowy hotel oraz restauracja. Odbywają się w nim koncerty muzyki klasycznej i wernisaże sztuki a nawet przyjęcia rycerskie. W pobliżu znajdują się tereny do jazdy konnej.

Budynek o powierzchni 1611 mkw. jest otoczony lasem i znajduje się w pobliżu rezerwatów przyrody i posiada prywatne źródło mineralne. Obiekt usytuowany na działce o powierzchni 12 226 mkw.

Właściciele Klasztoru Cedynia, są prawdziwymi pasjonatami zarówno tego miejsca, jak i okolicy. Przez wiele lat z niezwykłą dbałością odrestaurowywali ten zabytek, przywracając mu dawny kształt i blask.

Idealne dla miłośników

Kultury i sztuki
Natury
Slow life

Potencjał biznesowy

Hotel oferuje 22 pokoje, w sumie 55 miejsc do spania. We wszystkich pomieszczeniach znajduje się ogrzewanie podłogowe. Udogodnieniem jest winda hydrauliczna łącząca wszystkie 5 pięter budynku. Restauracja, w której może zasiąść przy stołach nawet 120 osób, słynie z doskonałego menu. Serwowane są przede wszystkim dania kuchni polskiej i europejskiej. Co roku blisko 5000 osób mieszka w Klasztorze Cedynia, a kolejnych kilka tysięcy odwiedza to historyczne miejsce, 95 procent Klientów przyjeżdża z Niemiec. 18 000 osób każdego roku smakuje potraw w tutejszej restauracji.

Lokalizacja

Nieruchomość jest oddalona od Berlina o zaledwie 59 km, 75 km od Szczecina, 1 godzinę drogi od lotnisk Tegel i Schonefeld w Berlinie, 1,5 godziny od lotniska w Goleniowie.

Powierzchnia

 • Działka liczy łącznie 12 226 m2
 • Powierzchnia całkowita budynku 1 611 m2
 • Płaska powierzchnia 80m x 80m, 6 500 m2 nadaje się do dalszej rozbudowy
 • Parking dla ponad 60 samochodów i jednego autobusu na froncie budynku
 • Pięć pięter
 • Powierzchnia restauracyjna wynosi 500 m2, kuchnia 60 m2
 • Sala koncertowa liczy 170 m2 częściowo podwójnej wysokości
 • Na dzień relaksu i uzdrowiska klasztor oferuje saunę i pokój z terapią światłem

Przeznaczenie

Klasztor ze względu na lokalizację, wielkość działki i obecny kształt posiada wiele możliwości rozwoju. W PZP istnieje możliwość zmiany funkcji, powstanie nowych budynków z dodatkowymi pomieszczeniami, rozbudowę obiektów w celu zaoferowania SPA, kortu tenisowego, basenu pływackiego.

Więcej szczegółów na temat oferty można uzyskać w drodze indywidualnego zapytania.

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.