Katarzyna Zabielska -

opiekun inwestycji

Koszykowa 49A

Nowy apartament na wynajem w zabytkowej kamienicy.

Warszawa

40 m2

2 pokoje
2 piętro

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Śródmieście

Więcej o lokalizacji

Idealna lokalizacja

Apartament znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konstytucji, w samym centrum Warszawy, gdzie życie kulturalne i towarzyskie tętni za sprawą teatrów, galerii i restauracji. To wyjątkowe miejsce w sercu miasta zaspokoi najbardziej wyszukane potrzeby wszystkich którym zależy na jakości i komforcie życia.


Niebanalna architektura

Nieruchomość mieści się w odnowionej zabytkowej kamienicy Henryka Kocha, która została wzniesiona pod koniec XIX wieku (1803). Kamienica łączy styl neorenesansu w historycznej części ze stylem modernistycznym nowego budynku. Elegancki wystrój klatek schodowych, drewniane drzwi na wzór pierwotnych, marmurowe posadzki i schody, a także nowoczesne funkcjonalności, jak parking podziemny i windy – to ważne detale, które dopełniają poczucie komfortu i elegancji. Wokół kamienicy znajdują się tereny zielone, a także lokale usługowe i ekskluzywne butiki.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Spa & wellness
Sport & fitness
Zakupów

Dopracowany wystrój

Nowy apartament o powierzchni 37 mkw., wysoki na ponad 3,5 m zachwyci najbardziej wymagających Klientów. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, holu oraz łazienki. Z okien apartamentu mamy widok na wewnętrzny dziedziniec, dzięki czemu apartament jest bardzo cichy. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia.

Zapraszamy do kontaktu


0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.