Katarzyna Zabielska -

opiekun inwestycji

Zamek Przecław

Jedna z najpiękniejszych renesansowych rezydencji arystokratycznych w Polsce.

Przecław

1 176 m2

10-hektarowy park

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Arystokratyczna rezydencja

Położony z dala od zgiełku miasta, otoczony 10-hektarowym, malowniczym parkiem w stylu angielskim. XVI-wieczny Zamek zachwyca oryginalnym wystrojem odrestaurowanych z wielkim pietyzmem zabytkowych wnętrz. Urzeka pięknem, otacza ciszą i kameralną atmosferą.

W znajdującej się obok zamku XIX-wiecznej oficynie znajdują się wygodne, eleganckie apartamenty, które swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają indywidualnie zaprojektowanemu, dobranemu do wnętrz wyposażeniu oraz luksusowym detalom. W wieży zamkowej znajduje się komfortowy pokój z balkonem, z którego rozpościera się zachwycający widok na park, z dużym pokojem kąpielowym z wanną w kształcie serca. Jest to idealne miejsce do spędzenia romantycznego weekendu. Spragnieni nowych wrażeń Goście przecławskiego Zamku znajdą tu bogactwo zabytków, pomników przyrody i pięknych podkarpackich krajobrazów.

Kompleks Zamkowo-Parkowy w Przecławiu może mieć charakter zarówno prywatnej rezydencji jak również luksusowego hotelu z restauracją, SPA, centrum biznesowo-konferencyjnego, ekskluzywnego domu seniora lub prywatnej kliniki.

Idealne dla miłośników

Kultury i sztuki
Natury
Slow life

Położenie

Zamek przecławski stoi na krańcu Płaskowyżu Tarnowskiego między miastami Mielcem i Dębicą, tuż nad doliną Wisłoki. Z dwóch stron wzgórze otacza głęboki wąwóz z płynącym po jego dnie potokiem Słowik. Porośnięty małymi grupami drzew park odsłania fragmenty budowli, pozwalając już z oddali docenić jej urok i piękno usytuowania.

 • Autostrada A4 – 16 km
 • Mielec – 15,4 km
 • Dębica – 20 km
 • Lotnisko w Jasionce – 51 km
 • Kraków-Balice – 138 km
 • Warszawa- Okęcie – 270 km

Zamek w liczbach

 • powierzchnia zabudowy: 790 m2
 • powierzchnia użytkowa: 1 176 m2
 • kubatura: 5 131 m3
 • ilość kondygnacji nadziemnych: 2 plus poddasze
 • czas powstania: 1580-90

Cztery kondygnacje

Zamek wpisany do rejestru zabytków nr A-376 składa się z czterech kondygnacji:

Piwnice 216 m2: przeznaczone na organizację konferencji biznesowych
Parter: główną funkcją parteru jest restauracja z dwoma salami usytuowanymi w środkowej części Zamku. Kuchnia z pomieszczeniami technologicznymi oraz z zapleczem socjalnym zlokalizowana jest w części południowej Zamku. Pomieszczenia biurowe o powierzchni 516,23 mkw znajdują się w części północnej Zamku.
Piętro 379 m2: na piętrze znajdują się komnaty o charakterze muzealnym oraz apartament dla gości. Piętro w części południowej jest połączone windą towarową z kuchnią na parterze.
Poddasze 389 m2: na poddaszu zlokalizowane są dwa apartamenty mieszkalne, skomunikowane windą osobową.

Park

Park liczy 9,69ha i wpisany został do rejestru zabytków nr A-377. Składa się z części wschodniej z I połowy XVII wieku i części zachodniej z początku XIX wieku. Na terenie parku znajduje się 29 gatunków drzew liściastych i 5 gatunków drzew iglastych.

Dowiedz się więcej

Szczegółowych informacji na temat nieruchomości udzielamy na indywidualne zapytanie.
Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży HLSM.

Zapraszamy do kontaktu


0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.