HLSM na Gali Kryształowe Zwierciadła 2019

11 czerwca po raz 24. wręczono wyjątkowe nagrody miesięcznika „Zwierciadło”. W tym roku podczas gali wyróżnieni zostali nie tylko wybitni ludzie świata kultury i sztuki, ale także osoby, które z determinacją realizują swoją pasję czy pracują na rzecz innych. Wszystkich łączy upór w dążeniu do celu, talent i pragnienie realizowania własnej wizji.

 

 

Tegoroczni laureaci

Wśród nagrodzonych znaleźli się: Joanna Pajkowska – podróżniczka, siostra Małgorzata Chmielewska – działaczka społeczna, Barbara Krafftówna i Magdalena Cielecka – aktorki, Monika Brodka – piosenkarka oraz Paweł Pawlikowski – reżyser. Nagroda specjalna, czyli Kryształek Zwierciadła – przyznawany przez czytelniczki i czytelników miesięcznika – trafił w ręce Izabeli Sopalskiej – Rybak, prezeski fundacji Kulawa Warszawa, zawodniczki rugby na wózkach, która choruje na stwardnienie rozsiane.

Ceremonia wręczenia Kryształowych Zwierciadeł odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Poprowadził ją Marcin Prokop. Wieczór uświetnił występ Raya Wilsona z zespołem. Tacit – właściciel marki High Level Sales & Marketing – znalazł się w gronie partnerów wydarzenia. Relacja wraz z fotogalerią jest dostępna tu.

Tytuł z historią

Zwierciadło ukazuje się od 62 lat. Od samego początku wspiera, inspiruje oraz towarzyszy czytelniczkom i czytelnikom w ich życiu. Kryształowe Zwierciadła są przyznawane polskim twórcom i osobom publicznym za ich postawę i osiągnięcia. W gronie laureatów znajdują się m.in: prof. Władysław Bartoszewski, Wisława Szymborska, Hanna Krall, Norman Davies, Agnieszka Holland, Maja Ostaszewska, Olga Tokarczuk, Janusz Gajos, Wojciech Smarzowski, Marek Edelman, Danuta Szaflarska, Janusz Głowacki, Anne Applebaum, Józef Wilkoń i wielu innych.

 

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.