HLSM partnerem III edycji konkursu Top Woman in Real Estate

Zespół High Level Sales & Marketing weźmie udział w rywalizacji konkursowej.

 

konkursu

 

HLSM już po raz drugi bierze udział w konkursie Top Woman in Real Estate. W tym roku także wystartujemy w wyścigu o nagrody i wyróżnienia. Zostaliśmy również Table Partnerem wydarzenia. Konkurs przeznaczony jest dla kobiet działających w branży nieruchomości i budownictwa, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się na tle innych. W tej edycji poznamy laureatki w 14 kategoriach.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół może wziąć udział w tej inicjatywie. Zwłaszcza, że kieruje nim kobieta – Karolina Kaim – ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Działem sprzedaży zarządza natomiast Łucja Rosiak, odpowiedzialna za sukces sprzedażowy apartamentowca Cosmopolitan.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 maja 2020 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na gali!

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.