Nagranie webinaru HLSM

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru o nieruchomościach premium.

 

 

Eksperci HLSM, EY oraz Santander Bank Polska opowiedzieli o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości luksusowych, podzielili się swoimi opiniami o bezpiecznych formach lokowania kapitału oraz prognozami dotyczącymi stanu polskiej gospodarki.

Webinar „Nieruchomości premium a pandemia koronawirusa. W co inwestować w czasach kryzysu?” odbył się 21 maja 2020 r.

 

Prelegenci

Karolina Kaim
Prezes Tacit Investment

Ekspert z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Od ponad 5 lat pełni funkcję Prezesa Zarządu Tacit Investment. Odpowiada za sukces sprzedażowy apartamentowca Cosmopolitan, a także ekskluzywne projekty hotelowe: The Bridge Wrocław i Nobu Hotel Warsaw. Jest twórczynią marki High Level Sales & Marketing. Wcześniej, przez 15 lat związana z Platan Group. W latach 1991-1999 tworzyła podstawy Jones Lang LaSalle na polskim rynku. Jest członkiem Executive Committee Urban Land Institute w Polsce.

 

 

Anna Kicińska
Partner, Lider Grupy Rynku Nieruchomości

Partner w Dziale Doradztwa Rynku Nieruchomości EY. Od ponad 20 lat specjalizuje się w doradztwie rynku nieruchomości, zwłaszcza w zakresie wycen, analiz portfeli nieruchomości oraz doradztwa przy sprzedaży nieruchomości. W 1997 roku uzyskała tytuł Rzeczoznawcy Majątkowego. W 2001 roku została członkiem międzynarodowej organizacji doradców nieruchomości The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), a następnie Certified Commercial Investment Member (CCIM). Jest także członkiem Urban Land Institute.

 

 

Piotr Bielski
Dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych Santander Bank Polska

Z Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK) związany od 2001 roku. Zajmuje się analizowaniem i prognozowaniem sytuacji w polskiej gospodarce i na rynku finansowym. Wcześniej, w PKO Banku Polskim współtworzył jeden z pierwszych w kraju bankowych zespołów zajmujących się analizą makroekonomiczną. Absolwent kierunku Ilościowych Metod Ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

 

0
2120