Szymon Belcarz -

opiekun inwestycji

Apartament na Żoliborzu

Komfortowe wnętrze z widokiem na panoramę Warszawy.

Warszawa, Żoliborz

189 m2
4 pokoje

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

W sercu zielonego Żoliborza

Jedna z najpiękniejszych a zarazem najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy – Żoliborz. To tu znajduje się prestiżowy budynek mieszkalny, który zachwyca designem i udogodnieniami dla Mieszkańców. Apartamentowiec położony jest przy kameralnej uliczce, w bliskiej odległości od Placu Inwalidów oraz Placu Wilsona, tuż przy zielonym miejscu spacerowym wzdłuż alei Wojska Polskiego. Adres ten wybrało wiele osób, które cenią sobie jakość miejsca do życia oraz prestiżowe sąsiedztwo.


Komfort i światło

Apartament znajduje się na 8 piętrze, co zapewnia wspaniałe widoki na panoramę miasta. Duże okna sprawiają, że wnętrze jest idealnie doświetlone. Na 189 m2 mieszczą się 4 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby i kuchnia oraz dodatkowe przestrzenie dla komfortu Mieszkańców. Apartament liczy aż 3 metry wysokości.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Miejskiej zieleni
Niebagatelnych wnętrz
Spotkań towarzyskich

Funkcjonalny podział

Podział mieszkania na strefy gwarantuje komfort codziennego użytkowania. Miejsce do wypoczynku w postaci salonu sąsiaduje z kuchnią. Zastosowanie dużych drzwi przesuwnych pomiędzy salonem a kuchnią pozwala dowolnie te przestrzenie ze sobą łączyć bądź w razie potrzeby odseparować. Główna sypialnia połączona jest z przestronną łazienką, w której do dyspozycji jest wanna z jacuzzi. Ponadto, w Apartamencie znajdują się garderoby oraz pomieszczenie gospodarcze z pralnią. Duża powierzchnia oraz funkcjonalny układ wnętrz sprawiają, że jest to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie życiową przestrzeń i szukają miejsca, które perfekcyjnie łączy strefę wypoczynku i rozrywki z przestrzeniami prywatnymi.

Wyjątkowy projekt

Budynek jest jednym z nowocześniejszych obiektów w tej okolicy. Zwraca uwagę charakterystycznym designem, a jednocześnie wtapia się w tkankę Żoliborza. Od wejścia zachwyca przestronnym lobby. Mieszkańcy poza udogodnieniami w budynku mają do dyspozycji także 2 miejsca postojowe i 2 komórki lokatorskie. Widokami na panoramę miasta można cieszyć się z dwóch przestronnych tarasów.

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.