High Level • MAKEOVER

Grzybowska MAKEOVER
Apartament w centrum Stolicy

Grzybowska MAKEOVER,
Śródmieście, Warszawa

220 m2
przestronny taras

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Enklawa w sercu miasta

Okolice ulicy Grzybowskiej posiadają bogatą historię i są pełne urokliwych zakątków oraz modnych restauracji. Tu mieszają się porządki architektoniczne, sąsiadują ze sobą symbole kiedyś nowoczesnej powojennej Warszawy z zupełnie nową architekturą – inwestycjami biurowymi i mieszkalnymi z XXI wieku. W pobliżu Placu Grzybowskiego mieści się synagoga, kościół Wszystkich Świętych i bardzo charakterystyczne dla tego miejsce małe sklepiki. Także tutaj istniała kiedyś znana instalacja „Dotleniacz” Joanny Rajkowskiej, która tworzyła z placu prawdziwą enklawę zieleni i czystego powietrza.

To właśnie przy ul. Grzybowskiej znajduje się niezwykle atrakcyjny i przestronny apartament, który choć umiejscowiony w centrum miasta, to sprzyja wypoczynkowi i relaksowi w niezwykle atrakcyjnej okolicy.  • Apartament położony w sercu Warszawy
  • Prawie 220 m2 do dowolnej rearanżacji
  • Przestronny 25 metrowy taras


Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Miejskiej zieleni
Nowoczesnych wnętrz
Zakupów
Życia nocnego

Nowoczesna przestrzeń do życia

Apartament ma prawie 220 m2 i daje ogromne możliwość wszechstronnej aranżacji. Pomimo ekspozycji wschodniej wnętrze jest niezwykle jasne również w godzinach popołudniowych za sprawą światła odbijanego przez okoliczne budynki.

Cztery sypialnie, gabinet i salon z aneksem kuchennym oraz część jadalniana to wspaniała propozycja dla osób potrzebujących przestrzeni do życia, która zapewni zarówno intymność, jak i miejsce do wspólnego spędzania czasu. Duży taras liczący 25 m2 pozwala na stworzenie własnej enklawy zieleni i odcięcia się od wielkomiejskiego stylu wciąż będąc w centrum miasta.

High Level MAKEOVER

W ramach High Level MAKEOVER proponujemy oferty, które posiadają ogromny potencjał dotyczący rearanżacji istniejącego wnętrza. Apartament przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie to propozycja z rynku wtórego. Wykończony w duchu fascynacji Dalekim Wschodem może uzyskać zupełnie nową odsłonę, którą oferujemy w cenie zakupu.

 

Zapraszamy do kontaktu


0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.