Katarzyna Zabielska -

opiekun inwestycji

Sprzedane Grzybowska, Mennica Residence

Klimatyczne mieszkanie w prestiżowej inwestycji.

Grzybowska 43a, Warszawa, Wola

34 m2
1 pokój

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Niezwykły koncept na warszawskiej Woli

W najbardziej prężnie rozwijającej się części Woli w Warszawie powstała inwestycja, która stanowi zupełnie nową jakość obiektów mieszkalnych tej okolicy. Mennica Residence usytuowana jest wzdłuż nowo projektowanego pieszego pasażu z własnym atrium z wewnętrznym tarasem wypoczynkowym, klubem fitness oraz wyjątkowym konceptem kulinarnym z adriatyckim jedzeniem – restauracją Munja. Tuż obok inwestycji Mennica Polska planuje rewitalizację Browaru Junga, który stanowił w XIX wieku nowoczesny obiekt przemysłowy, a w czasie okupacji część muru otaczającego getto. Spotykające się w tej okolicy historyczne elementy zabudowy i biznesowa część Warszawy tworzą niezwykły, wielkomiejski klimat, który z pewnością da się pokochać.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Sport & fitness
Spotkań towarzyskich
Życia nocnego

Z widokiem na stolicę

Prestiżowy budynek oferuje mieszkania utrzymane w nowoczesnym stylu. Zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie Właścicieli, lokale są niezwykle funkcjonalne i zapewniają maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Oferowane mieszkanie liczy ponad 34 m2 i jest w pełni wyposażone w wysokiej jakości sprzęty i meble. Gwarantuje także niepowtarzalny widok z okien na panoramę stolicy. Dodatkowo, lokalizacja mieszkania sprawia, że poza rozwiniętą infrastrukturą usługową, Mieszkańcy mogą liczyć na wiele ogólnodostępnych miejsc do spędzania wolnego czasu i relaksu.

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.