Izabela Głowacka -

opiekun inwestycji

Mennica Residence

Komfortowy apartament w nowej inwestycji z prywatną strefą sportowo – wypoczynkową w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Warszawa, Warszawa

100 m2
4 pokoje

Dowiedz się więcej

+48 535 10 10 10

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Śródmieście

Więcej o lokalizacji

W sercu miasta

Apartament znajdujący się w nowoczesnej Mennica Residence, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i holu. Okna oraz balkon przylegający do części dziennej wychodzą na zbieg ulic Grzybowskiej i Żelaznej. Okna sypialni i loggia są usytuowane od strony wewnętrznego patio.


Kojący design

Przestrzeń została zaprojektowana przez architektkę pragnącą stworzyć dla mieszkańców sferę komfortu po aktywnym, miejskim dniu. Klimat apartamentu tworzą florystyczne motywy na ścianach, żywe rośliny w salonie, drewniane podłogi (Listone Giordano) i stonowane kolory mebli. W łazienkach i kuchni wykorzystano gres Grespania oraz eleganckie baterie Fantini.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Slow life
Zakupów
Życia nocnego

Nowoczesne rozwiązania

Apartament jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt RTV/AGD. Istnieje możliwość podłączenia głośników kina domowego. Salon i główna sypialnia posiadają klimatyzację kanałową. Zasłony i firany w salonie są zdalnie sterowane.

Inwestycja posiada zaplecze sportowo – wypoczynkowe, w tym m.in.: siłownię, kort do squasha, salę gimnastyczną przystosowaną do gry w koszykówkę, pokój do masażu, jacuzzi, 2 sauny. Mieszkańcy mogą korzystać także z sali spotkań wyposażonej w sprzęt multimedialny oraz specjalnie zaaranżowanego miejsca zabaw dla dzieci.

Do dyspozycji mieszkańców są 2 miejsca postojowe na poziomie -1, wieszak na 2 rowery oraz zamykany boks zlokalizowane na parkingu podziemnym.

Lokalizacja

Mennica Residence znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym – na granicy Woli i Śródmieścia. Spacer do najbliższej stacji metra zajmuje 10 minut, a do Ogrodu Saskiego 15 minut. W okolicy znajduje się wiele restauracji i punktów usługowych.

Zapytaj o tę ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail oraz numer telefonu,
a skontaktujemy się z Tobą.

Twoja prośba o kontakt została wysłana pomyślnie.
Dziękujemy.

0
2120