Szymon Belcarz -

opiekun inwestycji

Ogrodowa 65

Ogrodowa 65, Wola, Warszawa

44 m2
2 pokoje

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Ogrodowa 65
Kamienica na Woli

Historyczny budynek mieszkalny z 1939 roku poddany kompleksowej rewitalizacji. W części frontowej znajdują się dwa lokale o charakterze usługowym, w tym sklep spożywczy. Oprócz nowych instalacji doprowadzono łącza internetowe i telewizyjne a cała nieruchomość objęta jest systemem monitoringu i kontroli dostępu.


Modernistyczny blask

Nowe elementy architektury nawiązują do stylu epoki lat '30 XX wieku. Trakty i oba dziedzińce wyłożone elegancką kostką, odtworzono oryginalne detale kamienicy. Dwie windy w tym jedna oszklona od strony patio.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Pięknych wnętrz
Zakupów

Wygodny dostęp

Mieszkanie kameralne i przytulne, dwupokojowe z otwartą kuchnią, w pełni wyposażone, z widokiem na ogród, w zamykanym podwórzu. Wysoka jakość wykonania i wykończenia wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.