Joanna Żywot -

opiekun inwestycji

Sprzedane OVO

Przestronny, elegancki apartament z tarasem w prestiżowej wrocławskiej inwestycji.

Wrocław

212 m2
4 pokoje

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Ab ovo

Apartament zlokalizowany w nowoczesnym OVO, będącym nową ikoną Wrocławia, zajmuje powierzchnię 212 mkw. i posiada okalający go, ponad 200-metrowy taras. Składa się z dwóch dużych sypialni z łazienkami, przestronnego salonu z jadalnią i kuchnią o łącznej powierzchni blisko 100 mkw., gabinetu, łazienki dla gości oraz pralni.


Przestronny i przytulny

Zadaniem Studia Architektonicznego HOMA było stworzenie nowoczesnej, otwartej przestrzeni, zachowując jej przytulny charakter. Ze względu na przeszklenia zapewniające nieograniczony dostęp światła dziennego, architekci postanowili wykorzystać we wnętrzach ciemne kolory, przełamując je złotem i beżem.

Od wejścia do części dziennej prowadzi korytarz, w którym znajduje się lustro ze świetlnym ringiem. Czarny sufit i ściana z tapetą ze złotymi gałęziami kontrastują z jasną podłogą i zabudową.

Otwarta przestrzeń salonu z częścią wypoczynkową i przylegającym do niej gabinetem przechodzi łukiem w jadalnię z aneksem kuchennym i wyspą. Za zabudową kuchenną znajdują się wejścia do pralni i łazienki dla gości.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Slow life
Zakupów
Życia nocnego

Luksus i technologia

Klimat głównej sypialnia z widokiem na dziedziniec OVO sprzyja wyciszeniu. We wnętrzu wykorzystano złamany błękit, który dominuje także w przyległej łazience.

W sypialni gościnnej z łóżkiem z baldachimem zastosowano ciemne szarości przełamane miedzią i brudnym złotem.

W pełni zautomatyzowane przesłony okien w postaci rolet oraz elektrycznych firan pozwalają zachować pełną prywatność. Wszystkie pokoje mają wyjście na taras, który okala apartament. Nastrojowe oświetlenie zewnętrzne zachęca do korzystania z niego o każdej porze.

Nowa ikona Wrocławia

Budynek OVO został zaprojektowany przez paryską pracownię Gottesman Szmelcman Architecture. W 2017 roku otrzymał prestiżową nagrodę TOPBuilder w kategorii inwestycja roku. Obiekt doceniono za unikatową architekturę i funkcjonalność.

Część apartamentowa OVO zapewnia obsługę concierge’a. Na terenie kompleksu znajduje się patio z wewnętrznym ogrodem, restauracja, kawiarnia, centrum fitness, kryty basen, strefa wellness oraz parking podziemny.

Doskonała lokalizacja

OVO znajduje się tuż przy parku Juliusza Słowackiego, nieopodal Muzeum Narodowego. Krótki spacer dzieli apartamentowiec od wrocławskiego rynku, bulwarów nad Odrą czy klimatycznego Ostrowa Tumskiego. Zlokalizowana po przeciwnej stronie promenady Staromiejskiej Galeria Dominikańska zapewnia wygodny dostęp do sklepów, butików i restauracji.

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.