Szymon Belcarz -

opiekun inwestycji

Wynajęte Przy Warzelni

Komfortowy Apartament w budynku Przy Warzelni na warszawskiej Woli, który jest częścią nietuzinkowego konceptu odrestaurowanych Browarów Warszawskich.

ul. Krochmalna 59

96,5 m2
3 pokoje

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Nieruchomość z duszą

Nietuzinkowe miejsce na mapie Warszawy – koncept Browary Warszawskie łączy w sobie klimat dawnych browarów z nowoczesnym i prestiżowym budownictwem mieszkalnym. Utrzymany w industrialnym klimacie budynek apartamentowy Przy Warzelni leży w sercu odrestaurowanego kwartału Browarów Warszawskich przy ul. Krochmalnej, w nowym centrum stolicy – na Woli. To w te okolice przeniosły się działania biznesowe wielu firm, to również tu zaczyna tętnić życie towarzyskie w konceptach gastronomicznych i kulturalno-rozrywkowych. Dodatkowo, wszystko w duchu dawnej Warszawy, czerwonej cegły i na bardzo wysokim poziomie.


Komfort na pierwszym miejscu

Apartament na wynajem w budynku Przy Warzelni liczy 96,5 m2 i został urządzony z myślą o najbardziej wymagających Mieszkańcach. Wnętrze zostało wykończone materiałami najwyższej jakości i z wykorzystaniem dobrodziejstw nowoczesnego designu – wszystko, by zapewnić doskonałą przestrzeń do życia. W Apartamencie znajdują się kuchnia otwarta na salon, gabinet, 2 łazienki, garderoba oraz przestronna sypialnia master. Wnętrze jest gotowe do zamieszkania.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Nowoczesnych wnętrz
Spotkań towarzyskich

W sercu miasta

Lokalizacja oraz widok z 4. piętra na najpiękniejszy kwartał w centrum Warszawy sprawiają, że z jednej strony można cieszyć się spokojem, a z drugiej korzystać z udogodnień, które są na wyciągnięcie ręki. I to w samym centrum miasta! Obiekt przy Warzelni gwarantuje bezpośredni dostęp do konceptów kulinarnych, które zachwycają smakami i myśleniem o kuchni. Ponadto, w pobliżu znajduje się siłownia, sklepy oraz równie ciekawa architektoniczne i utrzymana w klimacie dawnej Warszawy Fabryka Norblina.

Doskonale zgrana przestrzeń

Niezwykle przemyślana przestrzeń Apartamentu została zaprojektowana w sposób funkcjonalny i bezkompromisowy pod względem nowoczesnych udogodnień. Do dyspozycji jest wygodny i idealny do odpoczynku taras. Mieszkańcy mają dodatkowo do użytku pomieszczenie gospodarcze z pralką i suszarką, komórkę lokatorską i miejsce postojowe. Cały projekt jest gwarantem miejsca do komfortowego życia.

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.