Katarzyna Zabielska -

opiekun inwestycji

Raduńska
Nowoczesny apartament z ogrodem
w kameralnym otoczeniu

ul. Raduńska, Bielany, Warszawa

145 m2
4 pokoje

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Mikroklimat Marymontu

Apartament znajduje się w inwestycji, która mieści jedynie trzy nieruchomości, z czego każda jest na osobnym niezależnym poziomie. Lokalizacja na warszawskim Marymoncie pośród niskiej zabudowy, przy wewnętrznej ulicy użytkowanej jedynie przez mieszkańców domków jednorodzinnych, potęguje wrażenie kameralności i przyjaznego otoczenia. Mieszkańcy tej okolicy mogą cieszyć się spokojem i otaczającą zielenią, przy jednoczesnym idealnym połączeniu z centrum Warszawy czy drogami szybkiego ruchu.


Luksusowy minimalizm

Nowoczesny styl z minimalistycznym podejściem do przestrzeni to główne cechy apartamentu przy ulicy Raduńskiej. Podział wnętrza na dwie strefy pozwala zachować intymność i cieszyć się wspólnymi przestrzeniami, takimi jak niebagatelny 60-metrowy salon z aneksem kuchennym. Wnętrze cechuje perfekcyjny, otwarty, przejrzysty rozkład pomieszczeń, co wpływa na poczucie spokoju i harmonii. Wykończenie najwyższej jakości materiałami oraz dbałość o detal wzmagają poczucie luksusu.

Idealne dla miłośników

Miejskiej zieleni
Slow life

Enklawa zieleni

Salon otwarty jest na dwa tarasy o łącznej powierzchni 100 m kw., które prowadzą do ogrodu tej samej wielkości. Pięknie wyeksponowana zieleń na zewnątrz, strefa jadalniania na tarasie, miejsce do relaksu w ogrodzie oraz oddzielenie od sąsiednich posesji szpalerem roślin – to wszystko gwarantuje kameralność i tworzy doskonałą przestrzeń do spotkań towarzyskich i rodzinnych.

 • Trzy apartamenty w całym budynku
 • Wysoki parter z tarasem i ogrodem
 • Dwa miejsca w garażu podziemnym
 • Rozwiązania energooszczędne
 • Systemy antywłamaniowe

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.