Katarzyna Zabielska -

opiekun inwestycji

Rumiana House

Elitarna inwestycja o kameralnym charakterze na Niskim Wilanowie.

Warszawa, Wilanów

239 m2 dom
177 m2 ogródek

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Awangarda w nieruchomościach

Inwestycję tworzy zespół czterech willi miejskich o awangardowej a zarazem funkcjonalnej architekturze, zaprojektowanych z dbałością o najdrobniejsze detale. Awangarda na rynku nieruchomości premium to przenikanie się trzech czynników: lokalizacji, najwyższego standardu oraz stylowego designu. Rumiana House doskonale łączy w sobie wszystkie wymienione elementy i stanowi elitarny projekt dla najbardziej wymagających Klientów. Projekt to nie tylko przestronne i eleganckie miejskie wille, to także przywilej mieszkania w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy, komfort posiadania luksusowych wnętrz i nowoczesne rozwiązania gwarantujące wygodę i poczucie bezpieczeństwa. To doskonałe miejsce dla osób, które na co dzień żyją w szybkim tempie i realizują się zawodowo, a w domu poszukują enklawy – nie tylko od otaczającego świata, ale przede wszystkim enklawy stylu i designu.

Idealne dla miłośników

Miejskiej zieleni
Sport & fitness
Zakupów

Szklany design

Nowoczesna, nietuzinkowa bryła z dużą powierzchnią szklanych płaszczyzn świadczy o nieprzeciętnym poczuciu estetyki. Monumentalna, szklana fasada przywołuje na myśl projekt futurystycznych szklanych domów i nadaje całej inwestycji spektakularny charakter. Zgodnie z zamysłem architektów jasna i otwarta przestrzeń mieszkalna, nowoczesne wzornictwo i światowej klasy design zapewniają najwyższy standard. Ergonomiczne przestrzenie, na których zostaną zaplanowane funkcjonale pomieszczenia zapewnią nowoczesne, komfortowe i jasne wnętrza. Dostęp do naturalnego światła i wrażenie wolnej przestrzeni stworzy – znajdujący się w każdym z domów – wysoki na 6 metrów salon z dwukondygnacyjnymi przeszkleniami. Metraże poszczególnych nieruchomości będą wahać się od 238 do 282 m². Na drugim piętrze przewidziano tarasy, z których mieszkańcy będą mogli obserwować najbliższą okolicę. Ogromnym atutem każdego domu będzie przynależący do niego ogród. Każda z willi zostanie wyposażona w dwustanowiskowy, szeroki garaż podziemny z oddzielnym wjazdem. Dodatkowo, w hali garażowej znajdzie się punkt naprawy rowerów.

Wilanów na co dzień

Wyjątkowa lokalizacja bez wątpienia jest jednym z głównych atutów inwestycji. Niski Wilanów przypomina zieloną wyspę pomiędzy tętniącymi życiem Centrum i Mokotowem a Miasteczkiem Wilanów. To rejon niskiej, jednorodzinnej zabudowy – odpowiedni dla cichych, podmiejskich willi. Niepowtarzalna okolica zapewnia szeroką dostępność komunikacyjną, umożliwiającą sprawne dotarcie do każdego punktu miasta – w tym ścisłego centrum. Wilanów, oprócz walorów lokalizacyjnych, ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych, które mieszkańcy Rumiana House będą mieć na wyciągnięcie ręki. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się Pałac Króla Jana III Sobieskiego z pięknymi ogrodami, które zachęcają do relaksu i rodzinnych spacerów. Na pasjonatów dwóch kółek czekają natomiast liczne ścieżki rowerowe. Niedaleko inwestycji znajduje się nowoczesne centrum sportowe z basenem, halą sportową, boiskami piłkarskimi, kortami tenisowymi i squashem. Tutaj każdy entuzjasta aktywnego wypoczynku znajdzie coś dla siebie.

Oferty w ramach inwestycji

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.