Joanna Żywot -

opiekun inwestycji

Sprzedane Św. Barbary

Apartament 277 m2

Klejnot miasta

Butikowa kamienica przy ul. św. Barbary w Warszawie, to prawdziwy klejnot. Jest jak szlachetna perła, wyróżniająca się indywidualnym stylem i proporcją kształtów. To dom z ponad 100-letnią historią, w którym mieściła się kiedyś elitarna szkoła dla panien. Dziś, zarówno przedwojenna elewacja w neobarokowym stylu, jak i wnętrza, zostały odtworzone z pasją i pietyzmem. Tak powstało klimatyczne, prestiżowe miejsce do życia na spokojnej, jednokierunkowej ulicy w ścisłym centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie parku. To Warszawa, ale styl życia, rozmach i możliwości jakie oferuje ten adres, od razu przywodzą na myśl Paryż.

Komfort mieszkania

W Rezydencji św. Barbary znajduje się zaledwie 8 apartamentów, co zapewnia wyjątkowy komfort mieszkania oraz gwarantuje kameralną i ekskluzywną wspólnotę, dla której do wyłącznej dyspozycji przygotowano salę klubową i recepcję.

Ważnym atutem jest również podziemny parking zlokalizowany pod podwórzem kamienicy, do którego prowadzi automatycznie otwierana brama wjazdowa. Ażurowa panoramiczna winda zainstalowana na zewnątrz budynku, wykonana ze stali i szkła, zapewnia bezszelestny dostęp do wybranego piętra.

Przestronne wnętrza o wysokości 3,5 metra, sztukateriami, spektakularnymi belkami pod sufitem, kutymi balustradami balkonów.

Piękne i przemyślane

Piękny podział na strefy – living room, kuchnia, biblioteka i oddzielna, intymna część przeznaczona na sypialnie z łazienkami.

Dbałość o każdy detal widać już od drzwi wejściowych do apartamentu – grubych, solidnych i bogato rzeźbionych.

Apartament znajduje się na 4. piętrze. Jasny, słoneczny, z doskonałą energią, daje niezwykłe możliwości aranżacji.

Jego przestrzeń – 277. 52 m kw. – jest tak spektakularna, że można tu nie tylko mieszkać, ale też kontemplować sztukę i czerpać inspiracje, jakie daje to niezwykłe miejsce.

Inspiracje

Poniżej znajdziecie Państwo kilka propozycji podpowiadających, jak przy pomocy wyjątkowych mebli, dzieł sztuki i przedmiotów codziennego użytku można wydobyć szlachetny klimat tej jedynej w swoim rodzaju nieruchomości. Inspiracje pozwolą dodatkowo wyeksponować możliwości tego miejsca, przywołując nastrój i emocje.

Tak unikatowe miejsce zasługuje na unikaty.

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.