Szymon Belcarz -

opiekun inwestycji

Gdańsk

- m2
apartamenty

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

One million dollar view

Niezwykła architektura w wyjątkowej lokalizacji – to cechy, które wyróżniają inwestycję Tarasy Bałtyku na tle trójmiejskich budynków apartamentowych. Zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Przymorze, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, obiekt zainspirowany kształtem statku pasażerskiego znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od plaży. Od strony wschodniej apartamentowiec posiada ekspozycję na park i morze, co gwarantuje niepowtarzalne widoki o każdej porze roku. Panoramiczne przeszklenia, idealnie wkomponowane w bryłę budynku, wspierają efekt zachwycających widoków na okolicę.


Od początku zależało nam na tym, aby każdy mieszkaniec tej inwestycji mógł codziennie cieszyć się niepowtarzalnym widokiem z okna, np. na morze, park, morenowe wzgórza, panoramę miasta czy prywatne patio wypełnione zielenią – mówi Piotr Tarkowski, członek zarządu Allcon Osiedla. – To właśnie tzw. one million dollar view buduje standard premium, zwiększa komfort życia i czyni inwestycję wyjątkową.

Idealne dla miłośników

Morza
Natury
Slow life
Spa & wellness
Sport & fitness

Najwyższy standard każdego dnia

Prestiż budynku został osiągnięty przez zastosowanie najwyżej jakości materiałów oraz niezwykłego projektu architektonicznego. Budynek zachwyca takimi elementami jak dwukondygnacyjne lobby liczące ponad 6,5 m wysokości, z miejscem spotkań na antresoli, na którą prowadzą dopracowane w detalach spiralne schody. Przestrzenie wspólne wykończone drewnem, kamieniem i lustrami sprawiają, że budynek doskonale integruje się z otoczeniem. Mieszkańcy mają też do dyspozycji liczne udogodnienia w postaci strefy fitness z saunami, sali klubowej czy wewnętrznego patio. W połączeniu z wysmakowaną architekturą i jedyną w swoim rodzaju lokalizacją są to zalety, które stawiają Tarasy Bałtyku nie tylko w pierwszej linii najwyższych budynków zabudowy od morza w Gdańsku, ale w czołówce luksusowych obiektów apartamentowych nad Bałtykiem.

Dla ceniących środowisko

Tarasy Bałtyku to obiekt wyposażony w wiele rozwiązań, które sprzyjają środowisku naturalnemu. Mieszkańcy mogą korzystać z zielonego dachu oraz wewnętrznego patio, które poza funkcją rekreacyjną posiadają także funkcję retencyjną dla wody opadowej. Ponadto, do dyspozycji Właścicieli jest stacja ładowania pojazdów o napędzie elektrycznym, a sam budynek wyposażono w panele fotowoltaiczne oraz windy oparte na systemie odzyskiwania energii. Z myślą o środowisku i redukcji kosztów eksploatacyjnych budynku w całym obiekcie zastosowano źródła światła oparte na technologii LED oraz system uruchamiania świateł w przestrzeniach wspólnych, który zapewnia optymalizację zapotrzebowania na energię elektryczną.

Z Oscarem wśród nieruchomości

Apartamentowiec Tarasy Bałtyku może pochwalić się wyjątkowym wyróżnieniem w świecie nieruchomości. Projekt zdobył nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach prestiżowego European Property Awards 2019-2020. Podczas gali wręczania nagród w Londynie otrzymał również nagrodę FIVE STAR. Tarasy Bałtyku znalazły się tym samym wśród najlepszych inwestycji w Europie.

To wyjątkowe wyróżnienie – mówi Piotr Tarkowski, członek zarządu Allcon Osiedla. – Nagrody Property Awards w branży nieruchomości mają rangę porównywalną do Oscarów w świecie filmu. Nad projektem przez kilka lat pracował sztab specjalistów z różnych dziedzin. Wspólnie osiągnęliśmy ten sukces i jesteśmy wzruszeni, że nasza praca została doceniona przez międzynarodowe jury.

Inwestycja Tarasy Bałtyku daje szeroki wachlarz możliwości zakupu lokali do zamieszkania oraz w celach inwestycyjnych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najbardziej luksusowych apartamentów oraz całą gamą lokali u Opiekunów Inwestycji.

Sprawdź ofertę i skontaktuj się

Oferty w ramach inwestycji

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.