Katarzyna Zabielska -

opiekun inwestycji

Sprzedane Vangard Residence

Stylowe apartamenty w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego na warszawskiej Ochocie.

Warszawa

- m2
apartamenty

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Ochota

Więcej o lokalizacji

Elegancja na zielonej Ochocie

Inwestycja przy Maszynowej 16 to prawdziwa enklawa komfortu w tętniącym życiem mieście. Kameralny kompleks, zlokalizowany w spokojnej okolicy, mieści 24 eleganckie apartamenty o powierzchniach od 36 m² do 179 m². Ponadczasowy styl, przestronne wnętrza z wysokimi stropami i nowoczesne rozwiązania czynią nieruchomość atrakcyjną propozycją dla najbardziej wymagających.

O niewątpliwym prestiżu inwestycji świadczą wykończenie budynku przy użyciu najwyższej jakości materiałów szlachetnych oraz wyposażenie mieszkań w system Smart Home firmy Somfy – zapewniający bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Do nieruchomości przynależy podziemny parking oferujący aż 39 miejsc postojowych.

Idealne dla miłośników

Miejskiej zieleni
Natury
Slow life
Sport & fitness

Prywatna przestrzeń

Każdy z apartamentów, w zależności od usytuowania, oferuje prywatny ogródek, duży balkon lub przestronny taras na dachu budynku. Niewidoczne dla sąsiadów przestrzenie zapewniają poczucie prywatności i zapraszają do relaksu.

Park na Szczęśliwicach

Warszawska Ochota uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta. W sąsiedztwie domów w niskiej zabudowie, znajduje się inwestycja Vangard Residence, która doskonale koresponduje z otoczeniem. Mieszkańców nieruchomość dzieli zaledwie krótki spacer od Parku Szczęśliwickiego, zwanego Zielonym Sercem Ochoty. Sąsiadująca z naturą okolica zachęca do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Lokalizacja oferuje szereg możliwości entuzjastom sportów – także zimowych. Dzięki całorocznemu stokowi narciarskiemu na Górce Szczęśliwickiej białe szaleństwo trwa tutaj niezależnie od pory roku!

W pobliżu inwestycji znajdują się punkty handlowo-usługowe i rozrywkowe, a bliskość centrum i Alei Jerozolimskich zapewniają dogodny dostęp do trasy S8 i autostrady A2.

Oferty w ramach inwestycji

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.