Zgody marketingowe

 

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje np.: o artykułach z naszego bloga High Level, o inwestycjach z naszego portfolio oraz o organizowanych przez nas i naszych partnerów eventach. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

 

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 Nr 171 poz. 1800 z późn. zm.) w stosunku do podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu poczty elektronicznej, w celu marketingu bezpośredniego produktów oraz usług znajdujących się w ofercie Tacit Development Polska JS Sp. z o.o. sp.k. oraz Podchorążych 83 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, a także spółek należących do Grupy Kapitałowej Tacit Investment S.A. i Partnerów.

 

Chcielibyśmy Pani/Panu wysyłać informacje handlowe o obecnych i nowych inwestycjach z naszego portfolio. Czy wyraża Pan/Pani zgodę?

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od spółki Tacit Development Polska JS Sp. z o.o. sp.k. oraz Podchorążych 83 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, w tym na przesyłanie mi informacji handlowych własnych oraz informacji handlowych Partnerów oraz spółek należących do Grupy Kapitałowej Tacit Investment S.A. (w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 18.01.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na zasadach określonych w REGULAMINIE.

 

0
2120