Joanna Żywot -

opiekun inwestycji

Domy Mamre

Nowoczesne drewniane domy blisko morza i z widokiem na jezioro.

Zwycięstwa, 72-514 Kołczewo

Osiedle 16 domów
Domy o powierzchni 177 m2

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Kameralna inwestycja w otoczeniu natury

Mamre to niezwykły koncept zamkniętego osiedla 16-stu nowoczesnych domów z drewna, znajdujących się tuż przy linii brzegowej Jeziora Kołczewo na Pojezierzu Wolińskim. W przyjaznym otoczeniu naturalnej zieleni, z widokiem na wodę z każdego domu, gwarantują Mieszkańcom komfort przez cały rok. Jednocześnie, zmieniające się otoczenie naturalne zapewnia wspaniałe widoki i czyni z tego miejsca prawdziwą oazę spokoju.


Prywatność w cenie

Domy powstały w pięknym otoczeniu starych drzew, na różnej wielkości działkach, które pozostają do indywidulanego zagospodarowania przez Właścicieli. W ramach inwestycji znajdują się części wspólne stanowiące przedłużenie komfortowej przestrzeni do życia. Mieszkańcy mogą korzystać z prywatnej plaży przy jeziorze oraz pomostu. W linii brzegowej jeziora w ramach osiedla znajduje się także miejsce do wodowania łódek. Cała inwestycja jest przemyślana tak, by zapewnić maksymalną intymność i wygodę oraz bezpieczeństwo. Przy domach znajdują się miejsca postojowe, wewnątrz osiedla są dwie drogi prowadzące do poszczególnych domów, a całość jest monitorowana przez 24 h na dobę. Właściciele mogą również skorzystać z usługi concierge.

Idealne dla miłośników

Gry w golfa
Natury
Slow life
Sportów wodnych
Własnego ogrodu

Standardy Mamre

Najwyższa jakość i nowoczesny design określają standardy, jakie towarzyszyły idei stworzenia osiedla drewnianych domów nad Jeziorem Kołczewo. Konstrukcja domów jest wykonana z drewna świerkowego, zaś do elewacji użyto drewna cedrowego i sosnowego. Zastosowana technologia HBE, czyli drewna klejonego, pozwala na uzyskanie monolitycznej konstrukcji ścian i stropów, a tym samym na wykończenie ich dowolną metodą. Na dwóch piętrach liczących wewnątrz 178,8 m2 znajduje się kuchnia z salonem, 3 sypialnie, dwie łazienki oraz sauna. Rozległe tarasy zapewniają dodatkową przestrzeń relaksu.

Mamre poza zachwycającym designem zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domów, to także oferta dopracowana w detalach. Przyszli Właściciele mają możliwość wprowadzenia się do gotowego domu, w którym znajdą się elementy wykończenia od znanych z wysokiej jakości marek. Całość utrzymana jest w klimacie bliskości z naturą.

Wymarzone położenie

Ogromną zaletą osiedla domów Mamre jest lokalizacja zapewniająca wiele atrakcji w okolicy, jak również możliwość dotarcia do większych miast w krótkim czasie. Wielbiciele golfa z pewnością z chęcią skorzystają z pola golfowego Amber Baltic Golf Club, które znajduje się zaledwie 2 km od osiedla. Miłośnicy pieszych wycieczek czy porannych jogginów z pewnością skorzystają ze szlaków spacerowych przy brzegu Bałtyku, a dla osób ceniących wodne rozrywki Jezioro Kołczewo oferuje możliwość spędzenia czasu na łódce i świetnego relaksu w pięknych okolicznościach przyrody. A to tylko krótka zapowiedź atmosfery spokoju i relaksu, jaka czeka na Mieszkańców Mamre.

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.