W otulinie Parku Łazienkowskiego, z dala od zgiełku miasta, choć w samym jego sercu, powstało miejsce wyjątkowe. Rezydencja Park Lane, zlokalizowana przy ulicy Podchorążych, ma do zaoferowania kameralność, wielkomiejskość i wszelkie wygody, które czynią życie przyjemnym i pełnym.

Zobacz plan apartamentu

Warszawa

274 m2
4 pokoje

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Mokotów

Więcej o lokalizacji

Z dala od zgiełku

We wszystkich, kompletnie wyposażonych apartamentach, ich mieszkańcy odnajdą rozwiązania najwyższej jakości, dostępne już w dniu dopełnienia formalności zakupowych. Wnętrza cechuje nowoczesny wystrój, w którym klasyka współgra z nowoczesnością. Naturalne materiały nadają im ciepłą i jasną kolorystykę.


W sercu miasta

Harmonijną atmosferę dopełniają balkony i tarasy z widokiem na Ogród Modernistyczny, odzwierciedlający polskie i europejskie trendy sztuki ogrodniczej z początków XX wieku. W każdym apartamencie na polecenia czeka HMS — zaawansowany system zarządzania. Skonfigurowany zgodnie z wolą właścicieli, umożliwia sterowanie dowolnymi urządzeniami domowymi.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Miejskiej zieleni
Natury
Slow life

WIDOK NA ŁAZIENKI

Do pełni harmonii w życiu niezbędna jest bliskość natury, warunki do spokojnego wypoczynku, relaksu i zadumy. Sąsiedztwo Parku Łazienkowskiego stwarza niepowtarzalną okazję do obcowania z przyrodą, sztuką i rozrywką. Ten park i zarazem letnia rezydencja króla, odznacza się układem przestrzennym i architekturą uchodzącymi za jedne z najpiękniejszych w Europie.

Z nazwą pochodzącą od pawilonu Łaźni, powstałego jeszcze w XVII wieku, budynkami wznoszonymi przez kolejnych władców i wolnostojącymi rzeźbami zatopionymi w zieleni, Łazienki to również placówka muzealna i miejsce wielu wydarzeń kulturalnych, w tym szczególnie cenionych przez melomanów Koncertów Chopinowskich.

Parkowe ogrody dają wytchnienie, zachwycają roślinnością i stanowią doskonałe miejsce do nieśpiesznej kontemplacji. Bliskość Łazienek pomoże mieszkańcom Rezydencji Park Lane nasiąkać nowymi ideami, dojrzewać do kolejnych przedsięwzięć i znaleźć inspirację, by tworzyć rzeczy piękne.

Lokalizacja

Prestiżowa lokalizacja na Mokotowie w okolicy Łazienek Królewskich.

Rezydencja Park Lane usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich, przy spokojnej ulicy Podchorążych, co czyni ją prestiżową enklawą spokoju w samym sercu tętniącej życiem metropolii.

Łazienkowski zespół pałacowy wraz z otoczeniem uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc spacerowych w Europie. Zachwyca bezmiarem zieleni i harmonijnie wplecioną weń architekturą, autorstwa czołowych twórców swoich czasów.

Mokotów, dzielnica ściśle przylegająca do Śródmieścia, oferuje zalety centrum europejskiej stolicy, otwartej na różnorodność, dynamicznie się rozwijającej i pulsującej życiem kulturalnym. Cieszy się dużym uznaniem i uchodzi za jedno z najlepszych miejsc do życia, oferując swoim mieszkańcom możliwość wszechstronnego rozwoju.

Oferty w ramach inwestycji

Park Lane Na sprzedaż

Metraż Liczba pokoi Miejsca postojowe Broszura
274 m2 4 1 Pobierz PDF Zapytaj o cenę

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.