Katarzyna Zabielska -

opiekun inwestycji

Sol Marina

Wyjątkowa inwestycja nad Zatoką Gdańską.
Luksusowe Apartamenty z prywatną mariną.

Gdańsk

76 m2
2 pokoje

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Żeglarstwo.
Nieruchomości.
Lifestyle.

"Kojący szum wody, słony zapach bryzy, ciche odgłosy mew dobiegające z oddali. Dodajmy do tego aromatyczną kawę z widokiem na kameralny port, w którym zacumowaliśmy własną łódź. Tak zaczyna się każdy dzień w Sol Marina." — Katarzyna Zabielska, Opiekun Inwestycji

Ekskluzywny Apartament z prywatną mariną to propozycja dla pasjonatów żeglarstwa i sportów wodnych. Kompleks Sol Marina jest miejscem dla osób szukających całorocznego relaksu w nadmorskiej okolicy. Nieruchomość powstaje w unikatowej lokalizacji – przy nabrzeżu Martwej Wisły, nieopodal Wyspy Sobieszewskiej otoczonej parkiem krajobrazowym i rezerwatami Ptasi Raj i Mewia Łacha. Stąd w zaledwie kilka minut dotrzemy do kameralnej plaży otoczonej lasem. To jedno z ostatnich miejsc na polskim wybrzeżu będące prawdziwą ostoją spokoju i dzikiej przyrody, a jednocześnie położone odpowiednio blisko tętniącego życiem centrum Gdańska.

Całość inwestycji powstanie w trzech etapach. W pierwszym etapie oferta obejmie 92 luksusowe Apartamenty o powierzchniach od 41 m² do 89 m² z prywatnymi miejscami do cumowania jachtu lub łodzi motorowej. Na terenie kompleksu zaplanowano również 10-kondygnacyjny budynek hotelowy z restauracją, salą konferencyjną, salą zabaw dla dzieci, basenem, sauną suchą i mokrą oraz siłownią. Marina zostanie wyposażona we własny kapitanat, który zadba o wszystkie dogodności obiektu. Sol Marina to oferta łącząca dwa światy – świat żagli ze światem nieruchomości premium.

Idealne dla miłośników

Morza
Natury
Slow life
Spa & wellness
Sport & fitness

Nie ma za małych łodzi

Sol po hiszpańsku oznacza słońce, a w połączeniu z wodą i wiatrem tworzy doskonały tercet dla miłośników morskich przygód. Rejsy i żeglowanie to komfortowy sposób spędzania wolnego czasu i świetne rozwiązanie dla osób, które cenią niezapomniane wrażenia, wyjątkowe widoki i relaks w naturalnym wydaniu. Możliwość cumowania jachtu tuż przy Apartamencie pozwala bez wątpienia zaoszczędzić czas – wypłynięcie z mariny na Zatokę Gdańską zajmuje bowiem zaledwie 20 minut.

Sol Marina oferuje ogromne możliwości osobom pragnącym rozwinąć – lub odkryć – żeglarską pasję, a wszystko pod czujnym okiem profesjonalistów z Yacht Master by Mateusz Kusznierewicz. Firma, założona we współpracy z ambasadorem inwestycji, zajmie się organizacją szkoleń, pikników i regat na terenie kompleksu oraz opieką i serwisem jachtów zacumowanych w Sol Marina. Dostępne wsparcie pozwoli poszerzać umiejętności, niezależnie od stopnia zaawansowania i rodzaju posiadanej łodzi.

7 mil do kolacji

Lokalizacja inwestycji z jednej strony pozwala cieszyć się naturą i spokojem okolicy, z drugiej zaś czerpać z uroków pobliskiego miasta. Sol Marinę i centrum Gdańska dzieli zaledwie kilkanaście kilometrów. A kolacja czy zakupy nad Motławą to doskonałe zwieńczenie dnia – tym bardziej jeśli trasę możemy pokonać łodzią. Wieczór z przyjaciółmi w jednej z tętniących życiem knajpek i odprężający rejs powrotny. Widok znikającego za horyzontem miasta, ciepły wiatr muskający włosy i rozmowy o planach na kolejny dzień pełen morskich przygód. Czas spędzony w Sol Marinie to wyjątkowe wspomnienia i duża dawki estetyki dla najbardziej wymagających. Zacumuj tutaj na dłużej.

Oferty w ramach inwestycji

Sol Marina Na sprzedaż

Metraż Liczba pokoi Miejsca postojowe Broszura
89 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
84 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
81 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
81 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
81 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
81 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
81 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
81 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
81 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
76 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
76 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
76 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
76 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
76 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
75 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
51 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
51 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
51 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
41 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
41 m2 2 1 --- Zapytaj o cenę
41 m2 1 --- Zapytaj o cenę

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.