Katarzyna Zabielska -

opiekun inwestycji

Victoria Apartments

Nowoczesne apartamenty w sąsiedztwie Jeziora Dąbie w Szczecinie.

Szczecin, Przestrzenna 9C-9H

40-70 m2
83 apartamenty

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Z widokiem na jezioro

Inwestycja w wyjątkowej lokalizacji – przy samym brzegu Jeziora Dąbie w Szczecinie, to propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia i wypoczynku. Spokój, bliskość natury i piękne widoki będą dla Mieszkańców Victoria Apartments codziennością. Inwestycja powstaje tuż przy Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry, we wschodniej części Szczecina. Poza idealnym sąsiedztwem natury, jeziora, przystani jachtowych i klubów żeglarskich, położenie Victoria Apartments sprawia, że Właściciele będą mogli szybko dostać się zarówno do centrum miasta, jak i do lotniska, czy węzłów dróg A6 i S3. Dzięki temu poza relaksem w domowym zaciszu łatwo można skorzystać z atrakcji dostępnych w tętniącym życiu Szczecinie czy dotrzeć w krótkim czasie do takich miast jak Berlin, Kopenhaga czy Londyn.


Idealne dla miłośników

Natury
Nowoczesnych wnętrz
Slow life
Sport & fitness
Sportów wodnych

Nowa jakość architektury

Victoria Apartments to zupełnie nowa jakość na mapie inwestycji mieszkaniowych w Szczecinie. Projektowane z myślą o osobach szukających miejsca do wypoczynku, pasjonatów sportów wodnych, czy też rodzin, które pragną swojej przestrzeni blisko natury. Kompleks budynków będzie zawierał zarówno lokale mieszkalne, jak i usługowe. Funkcjonalność, nowoczesność i komfort Mieszkańców to główne czynniki, które wpływają na kształt Victoria Apartments. W budynkach zaprojektowanych w najwyższym standardzie znajdzie się oferta apartamentów liczących do 2 do 4 pokoi, z tarasami lub balkonami. Duże przeszklenia sprawią, że wszystkie apartamenty będą doskonale doświetlone, a przyszli Właściciele mają możliwość zakupu w pełni wykończonych apartamentów.

Oferta dla pragnących komfortu w otoczeniu natury

W ramach inwestycji Victoria Apartments powstaje 85 apartamentów i lokali handlowo-usługowych. Renomowany zespół projektantów zapewnia wykończenie apartamentów wedle uznania Właścicieli. Pełna oferta lokali w ramach inwestycji nad Jeziorem Dąbie jest dostępna u Opiekunów Inwestycji High Level Sales & Marketing.

Oferty w ramach inwestycji

Victoria Apartments Na sprzedaż

Metraż Liczba pokoi Miejsca postojowe Broszura
69 m2 4 1 Pobierz PDF Zapytaj o cenę
68 m2 3 1 Pobierz PDF Zapytaj o cenę
43 m2 2 1 Pobierz PDF Zapytaj o cenę
41 m2 2 1 Pobierz PDF Zapytaj o cenę

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.