Katarzyna Zabielska -

opiekun inwestycji

Victoria Apartments 41 m2

Nowoczesne apartamenty w sąsiedztwie Jeziora Dąbie w Szczecinie.

Szczecin, Przestrzenna 9E

41 m2
2 pokoje

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę

Apartamenty dla wymagających

Victoria Apartments to kompleks budynków, w których znajdzie się 85 apartamentów i lokali handlowo-usługowych. Apartamenty dostępne w różnych metrażach – od 40 m2 do ponad 70 m2 – zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i komforcie przyszłych Mieszkańców. Nowoczesna architektura i dbałość o szczegóły, rozwiązania typu smart home, wpisanie inwestycji w zieloną przestrzeń wokół Jeziora Dąbie w Szczecinie – to wszystko czyni z Victoria Apartments projekt wyjątkowy.

Dostępne Apartamenty mają od 2 do 4 pokoi, wszystkie posiadają balkony lub tarasy. Właściciele mają możliwość skorzystania z pomocy renomowanego biura projektowego i wykończenia apartamentów pod klucz. Tym samym, mogą otrzymać kompleksowo zaaranżowane wnętrze, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również miejsca postojowe w hali garażowej, zewnętrzne miejsca parkingowe, a także boksy rowerowe.


Idealne dla miłośników

Natury
Nowoczesnych wnętrz
Slow life
Sport & fitness
Sportów wodnych

Enklawa zieleni w mieście

Wyjątkowa lokalizacja Victoria Apartments sprawia, że to doskonała oferta zarówno dla pasjonatów sportów wodnych, wielbicieli natury i spokoju, jak również rodzin z dziećmi, które oczekują miejsca do życia pełnego przestrzeni. Kompleks budynków powstaje we wschodniej części Szczecina, z widokiem na Jezioro Dąbie. Mieszkańcy będą mogli z okien apartamentów patrzeć na kojącą taflę jeziora, w którego południowej części znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. To również doskonałe miejsce do obserwowania przyrody – w tym ptactwa wodnego i spotykanych w tych okolicach bielików. Ponadto, położenie względem centrum Szczecina i dróg dojazdowych sprawia, że Victoria Apartments to bardzo atrakcyjne miejsce na mapie Polski.

Szczegóły oferty

 • świetna lokalizacja przy brzegu Jeziora Dąbie w Szczecinie
 • doskonałe miejsce do zamieszkania oraz do wypoczynku wakacyjnego
 • możliwość wykończenia „pod klucz”

Victoria Apartments

Inwestycja w wyjątkowej lokalizacji – przy samym brzegu Jeziora Dąbie w Szczecinie, to propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia i wypoczynku. Spokój, bliskość natury i piękne widoki będą dla Mieszkańców Victoria Apartments codziennością.

Szczegóły inwestycji

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.