10 ostatnich apartamentów w Cosmopolitan

Kończy się sprzedaż w 160-metrowym, stołecznym apartamentowcu, w ofercie pozostało zaledwie 10 lokali. To ostatnia możliwość by dołączyć do 226 właścicieli wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w samym centrum Warszawy, tuż obok Placu Grzybowskiego i Ogrodu Saskiego. W ciągu ostatnich 4 lat, wartość apartamentów w Cosmopolitan wzrosła średnio o 25 procent.

 

 

Z raportu High Level Book przygotowanego przez ekspertów High Level Sales & Marketing wynika, że wartość stołecznego rynku nieruchomości premium wyniosła w ubiegłym roku blisko 700 mln zł i wzrosła rok do roku o 8 procent. W Warszawie każdego roku sprzedaje się około 200 luksusowych apartamentów z cenami powyżej 20 tys. zł za mkw. Średnia cena za mkw. apartamentu premium w Warszawie przekroczyła w 2018 roku 23,5 tys. zł.

 

W Cosmopolitan było to 31,5 tys. zł. Z zebranych danych wynika, że od 2015 roku, wartość apartamentów mierzona średnią ceną transakcyjną, wzrosła tam o 25 procent. Najwyższe ceny w budynku przy Twardej 4 dochodzą do 45 tys. zł za mkw. W sumie za 10 najdroższych apartamentów sprzedanych w Cosmopolitan, nabywcy zapłacili 102 miliony złotych. To jedyny budynek w stolicy, który od początku sprzedaży notował stabilne wyniki, z rosnącymi co roku cenami.

 

W Tacit Investment od lat wyznaczamy standardy dla nieruchomości premium w Polsce. Niezależnie od tego, czy realizujemy projekt apartamentowy, rezydencję, hotel czy obiekt użyteczności publicznej. Miarą naszego sukcesu jest fakt, że w latach 2015 – 2017, na 100 apartamentów z najwyższą ceną za metr kwadratowy sprzedanych w Warszawie, 82 to transakcje przeprowadzone w Cosmopolitanie. Unikalną wiedzę oraz doświadczenie naszych ekspertów, wykorzystujemy teraz w High Level Sales & Marketing, oferując doradztwo w obszarze nieruchomości premium na najwyższym poziomie, dopasowane do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów – mówi Karolina Kaim, prezes Tacit Investment, twórczyni HLSM.

 

Zainteresowanie najbardziej luksusowymi nieruchomościami rośnie w Polsce od kilku lat. Świadczą o tym między innymi kolejne, rekordowe transakcje na rynku premium. Najwyższa cena za metr kwadratowy nieruchomości luksusowej w Warszawie wyniosła w 2018 roku 45 tys. zł. Eksperci HLSM przygotowali także ranking najdroższych, obecnie dostępnych w sprzedaży stołecznych inwestycji. Zestawienie otwiera rezydencja Park Lane przy Łazienkach Królewskich z ceną 37,5 tys. zł za mkw. a zamyka kameralny budynek Angorska 13A  położony na Saskiej Kępie z ceną 25,5 tys. zł za mkw.

 

Warszawski Cosmopolitan nieodzownie kojarzy się z najwyższą jakością, najlepszą ofertą, unikalnym zarządzaniem i doskonałą lokalizacją, oferująca mieszkańcom niezapomniane widoki. Budynek został zaprojektowany przez światowej klasy architekta Helmuta Jahna, którego wyjątkowe realizacje zdobią najsłynniejsze miejsca w aglomeracjach na całym świecie. Całkowicie przeszklony budynek oferuje jasne i przestronne wnętrza z najwyższej klasy wyposażeniem i udogodnieniami. Wejście do świata Cosmopolitan to zarówno dołączenie do ekskluzywnego klubu, jak i świetna inwestycja w nieruchomość premium. Wśród mieszkańców liczną grupę stanowią przedsiębiorcy i właściciele firm rodzinnych rozsianych po całej Polsce. Są także przedstawiciele branży nieruchomości, ludzie ze świata kultury i sportowcy. Właścicielami apartamentów przy ul. Twardej 4 są między innymi Katarzyna Sokołowska  Kuba Błaszczykowski.

 

 

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]