HLSM w mediach biznesowych

Wiodące media biznesowe opublikowały dane przygotowane przez zespół HLSM.

 

 

Dotyczą one sprzedaży nieruchomości premium w pierwszym kwartale 2019 roku. Dziennikarzy interesowała głównie wielkość sprzedaży i zmiana wartości cen. Sprzedaż apartamentów premium (w cenie przekraczającej 20 tys. zł/mkw.) w Warszawie wzrosła o 20% r/r do 69 w I kw. 2019 r. Ceny wzrosły o 3% – donosi Money.pl.

10 najdroższych warszawskich nieruchomości

Dziennikarze Dziennika.pl publikują z kolei 10 najdroższych warszawskich nieruchomości premium. Zestawienie otwiera rezydencja Park Lane przy Łazienkach Królewskich z ceną 37 500 zł/mkw., a zamyka kameralny budynek Angorska 13A położony na Saskiej Kępie z ceną 25 500 zł/mkw.

Inwestycje w nieruchomości

Businessjournal.pl pisze z kolei o perspektywach dla rynku premium. Portal publikuje prognozę twórczyni marki High Level Sales & Marketing by Tacit Group, Karoliny Kaim.

Perspektywy dla segmentu ekskluzywnych nieruchomości w Polsce są bardzo optymistyczne. Oferta rośnie i jest coraz bardziej zróżnicowana. W wielu miastach szybko przybywa bardzo dobrych projektów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W samej Warszawie liczba dostępnych w ofercie apartamentów klasy premium wzrosła w pierwszym kwartale tego roku o jedną trzecią – powiedziała Karolina Kaim.

Luksusowe domy i luksusowe nieruchomości

Redaktorzy z Wyborcza.biz skupili się między innymi na opisaniu walorów nieruchomości premium. Zgodnie z założeniami badania nie tylko wyjątkowa lokalizacja, ale przede wszystkim unikalny i imponujący widok na najpiękniejsze parki, miejskie place, wschody i zachody słońca widziane z okien apartamentu. Istotna jest także wielkość i jakość przestrzeni, unikalność projektu i materiałów wykończeniowych a także dodatkowe usługi dla mieszkańców.

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.