Gwiazda Morza we Władysławowie – luksusowe apartamenty

Wielu mieszkańców Sopotu nie poznaje swojego miasta w sezonie letnim, a wręcz woli wyjechać z tego kurortu na jakiś czas, by tylko uniknąć tłumów. Dlaczego? W wielu popularnych nadmorskich centrach wakacyjnego życia, gwar jest wówczas wyjątkowo donośny, a liczba turystów przytłacza. jest to jednak niedogodność jedynie pozorna. Tak wielką popularność można przekuć w zysk.

W rankingu najbardziej popularnych letnich miejscowości Władysławowo wiedzie prym. Liczące tylko 15 tys. mieszkańców miasto, w sezonie odwiedza nawet 750 tys. turystów, co niemal stawia je na równi z Sopotem. O ile jednak w Sopocie hoteli wysokiej klasy jest co najmniej 30, to we Władysławowie segment premium właściwie nie istnieje. To wkrótce się zmieni. Wszystko za sprawą powstającego prestiżowego hotelu Gwiazda Morza. Całoroczny obiekt z bogatym zapleczem SPA jest dziełem trzech inwestorów – finansisty Krzysztofa Sobolewskiego, Ryszarda Korczaka, współwłaściciela koncernu kosmetycznego Joanna oraz Zygmunta Skoczke, prekursora budowy wakacyjnych nieruchomości nad Bałtykiem. Hotel i SPA latem będą stanowić komfortowy, przyjazny i doskonale wyposażony cel wyjazdów do jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów, a poza sezonem – miejsce na weekend; wystarczająco bliskie, by można było je spontanicznie odwiedzić. Zaplecza konferencyjne oraz rekreacyjne to dodatkowe atuty najjaśniejszej gwiazdy Władysławowa.

Autorski Koncept

Prestiżowy charakter Gwiazdy Morza podkreśla także suma autorskich konceptów architektów, projektantki, rozwiązań technologicznych i menedżerskich umiejętności perfekcyjnego zarządzania branżą HoReCa. Projekt architektoniczny Gwiazdy Morza to dzieło renomowanej pracowni Iliard z Krakowa – jednej z trzech rekomendowanych przez sieć Marriott do projektowania ich najbardziej luksusowych obiektów. – Przygotowujemy naprawdę wyjątkowy obiekt – mówi Wojciech Witek, właściciel pracowni, i dodaje: – Dzięki świetnemu wyczuciu inwestora Gwiazda Morza będzie doskonale przemyślanym i przygotowanym obiektem. Powstaną w niej pierwsze w tej części wybrzeża wysokiej klasy restauracje, znajdzie się w niej sala konferencyjno-bankietowa na 250 osób, klub zabaw dla dzieci, a na miłośników aktywnego wypoczynku czekała będzie strefa SPA, klub fitness, a nawet ścianka wspinaczkowa, której przeszklone ściany wiodły będą przez cztery kondygnacje hotelu, a jej punkt kulminacyjny znajdzie się na dachu obiektu. Przestrzeń SPA rozplanowana jest na trzech kondygnacjach, a jej projekt autorstwa Ewy Nickel gwarantuje oryginalność strefy komfortu. Co interesujące, w hotelu znajdą się również cztery baseny, przygotowywane przez firmę Basen Complex. Każdy z nich wyposażony jest w technologię Silver Pool, stosowaną przez Szwajcarów do uzyskiwania krystalicznie czystej wody pitnej.

 

Rynek pragnie premium

Inwestorzy hotelu dobrze przewidzieli zapotrzebowanie rynku, a w ich planach Gwiazda Morza ma wejść do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych obiektów resortowych w kraju. SPA & Sport to idea przewodnia całego resortu, w skład którego wchodzą również dwa budynki aparthotelowe oddane do użytku w 2013 i 2015 roku. Nowy obiekt uzupełni więc ofertę Gwiazdy Morza. Trend aktywnego wypoczynku jest coraz popularniejszy wśród Polaków, którzy oprócz relaksu stawiają na pełną regenerację ciała i duszy. Przez cały rok na gości hotelu czekały będą baseny, centrum rekreacji i SPA, a poza tym szerokie, zadbane plaże. Osobną ofertę stanowią Exclusive Serviced Apartments – 13 prestiżowych apartamentów mieszkalnych z dostępem do pełnego pakietu usług hotelowych – przez cały rok, całą dobę. ESA przygotowywane są w najbardziej malowniczej części obiektu – na najwyższych poziomach, z których roztaczać się będzie panorama na otwarte morze i Zatokę Pucką.

Pierwszeństwo zysku

Jak powszechnie wiadomo, największe korzyści czekają na pionierów, którzy szansę biznesową potrafią wyczuć przed innymi. Formuła „condo”, w której realizowana jest Gwiazda
Morza, pozwoli wykorzystać tę szansę 87 inwestorom, którzy zakupią pokój w hotelu. Właściciel gwarantuje stały zysk z inwestycji na poziomie 7 procent przez 15 lat z możliwością przedłużenia o kolejne lata, a do tego pobyty właścicielskie 14 lub 21 dni w roku. Budowa hotelu postępuje równolegle z szerokimi inwestycjami władz miasta, dzięki którym Władysławowo ma stać się jednym z najbardziej prestiżowych kurortów w Polsce. Ich łączna wartość to ponad 20 mln zł, a dzięki nim już powstają deptaki, zieleńce, przebudowywane są drogi i budynki użyteczności publicznej. Wszystkie sygnały wskazują więc, że czas na inwestycje we Władysławowie właśnie nadszedł.

 

Jesteś zainteresowany
tą lokalizacją?

Kliknij i zapoznaj się z informacjami na temat inwestycji.

Przejdź do oferty
0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.