Komentarz dla „Pulsu Biznesu” o condohotelach

Jak odpowiedzialnie inwestować w nieruchomości na łamach „Pulsu Biznesu” mówiła Karolina Kaim.

 

 

Puls Biznesu zebrał opinie ekspertów o rynku condohoteli w Polsce. W artykule „Nie strać głowy dla letnich apartamentów” poproszono o komentarz Karolinę Kaim, twórczynię High Level Sales & Marketing by Tacit Group.

 

Sprawdźmy kto stoi za inwestycją, w jaki sposób projekt jest zabezpieczony i jakie ma podstawy finansowe. Wszystkie zapisy w dokumentach powinny być klarowne, a umowa przejrzysta i nie budząca wątpliwości – doradza Karolina Kaim.

 

Condohotele nad morzem

W artykule zwrócono uwagę na coraz szerszą ofertę w segmencie condohoteli. Prawie połowa tego typu obiektów znajduje się nad polskim morzem. W portfolio High Level Sales & Marketing znajdują się wyłącznie inwestycje, które zostały zweryfikowane przez zespół profesjonalistów HLSM. Spełniają one kryteria segmentu premium pod kątem transparentności, w tym co najważniejsze, przejrzystego finansowania projektu.

Artykuł dostępny pod linkiem.

 

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.