Zapach luksusu

Zapraszamy w podróż na krańce świata z włoską marką Locherber Milano. Smaki i zapachy są jednym z elementów podróży, które najbardziej przyciągają do dalekich zakątków. Każdy kraj pachnie i smakuje inaczej. Japonia – kojarzona z ryżem i kwiatami wiśni, Kuba – roztańczona i rozśpiewana, spowita dymem cygar, Indie – pełne ruchu, głosów i przypraw; wszystkie te kraje są jak otwarte zaproszenie do poznawania.

Twórcy marki Locherber Milano, zafascynowani historią perfum i poszukiwaniem nowych nut oraz esencji zapachowych, dotarli do najdalszych zakątków świata, a efektem tych podróży są wyjątkowe kolekcje, które odzwierciedlają niepowtarzalny charakter tych miejsc.

Aromat podróży

Jak pachnie egipska bawełna uprawiana na skraju pustyni albo wino Klinto, pite niegdyś z upodobaniem do każdego posiłku we włoskim Veneto? Czy ziarenko pieprzu, które dodaje charakteru potrawie, może odmienić swoim zapachem również i miejsce, w którym go uwolni? Jak oddać charakter Wenecji – miasta, w którym można zakochać się w jednej chwili? Kompozycje zapachowe wydobywają smak przypraw oraz delikatny aromat kwiatów i drzew, oddają miękkość bawełny, słodko-gorzki dym kadzidła, a także bogaty i ujmujący bukiet włoskiego wina, przenoszą nad śródziemnomorskie wody, gdzie powietrze pachnie cytrusami, rozmarynem i eukaliptusem.

Atmosfera najdalszych wojaży w domu

Locherber Milano doskonale wie, jak oddać i zamknąć we flakonie zapachowe reminiscencje wypraw w najdalsze zakątki świata. Od trzech pokoleń pasja i profesjonalizm składają się na jakość oferowanych przez tę markę produktów i na fakt, że tworzone przez nią esencje zapachowe są dziełami sztuki. Przykładów mistrzostwa Locherber Milano jest wystarczająco wiele, by wskazać dwie wyjątkowe kolekcje zapachowe Mood i Natural – flagowe rodziny urzekających aromatów.

Sztuka zapachów i wzornictwa

Sam zapach to tylko jedna strona medalu. Równie ważny jest design flakonów – bezbłędnie rozpoznawalnych i od razu przywodzących na myśl aromatyczną rozkosz, którą skrywają. W przypadku Locherber Milano można mówić o podwójnych mistrzostwie. Tu nic nie jest dziełem przypadku – o każdy najmniejszy element kolekcji marka dba ze szczególną uwagą, a w tworzeniu swoich dzieł sztuki wykorzystuje wsparcie lokalnych twórców. To oni, rodzimi artyści i rzemieślnicy, stosujący dawne techniki rzeźbienia w drewnie oraz pracę w glinie, nadają flakonom unikatowy charakter. Z ich pracowni, wychodzą limitowane, numerowane nasadki na dyfuzory zapachowe wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak marmur, onyks i drewno orzechowe. Powrót do początków sztuki rzemieślniczej łączy się z poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu prezentowane produkty zwracają uwagę nie tylko pięknym zapachem, ale i wyglądem. Flakony perfum i dyfuzory są ręcznie malowane i zdobione żakardową etykietą. Każdy produkt Locherber Milano to prawdziwe dzieło sztuki – rozkosz dla zmysłu powonienia i wzroku.

Więcej na www.homemilano.pl

Kolekcja Mood to akcenty zapachowe bardzo wyraziste i namiętne. Zarówno nuty orientalne (kadzidło i korzenie), jak tony kwiatowe, cytrusowe, świeże i morskie. W jej skład wchodzą zapachy: KLINTO 1817, HABANNA TABACO, DOKKI COTTON, HEJAZ INCENSE, MALABAR PEPPER, VENETIAE, AZAD KASHMERE, BOURBON VANILLA, LINEN BUDS. Mood Collection wyróżnia się ciemnymi, ręcznie malowanymi flakonami, zdobionymi żakardową etykietą i nasadkami z drewna, gliny, kamienia, marmuru lub onyksu; w komplecie z fibrowymi lub bambusowymi pałeczkami.
0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.