Joanna Żywot -

opiekun inwestycji

Sprzedane Przy Morskim Oku

Elegancki czteropiętrowy budynek na Dolnym Mokotowie w kameralnym sąsiedztwie i otoczeniu zieleni.

Warszawa

101 m2
4 pokoje

Dowiedz się więcej

+48 530 663 664

Zapytaj o ofertę
Dowiedz się więcej o lokalizacji

Mokotów

Więcej o lokalizacji

W komfortowej przestrzeni

Apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najbardziej optymalny rozkład pomieszczeń umożliwiający elastyczność w aranżacji i łączeniu mieszkań w zależności od indywidualnych potrzeb. Prostota i elegancja a także najwyższa jakość materiałów wykończeniowych i nowoczesne rozwiązania stanowią o prestiżu oraz wyjątkowości inwestycji. W apartamentowcu znajdzie się reprezentacyjne lobby z nowoczesną przeszkloną windą. Całodobowa ochrona i monitoring zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort. Inwestycja oferuje 24 apartamenty o powierzchni od 50 m2 do 117 m2. Istnieje możliwość łączenia apartamentów, dzięki czemu można uzyskać funkcojonalną przestrzeń o powierzchni 140 m2, 180 m2 lub 240 m2. Nowoczesny garaż podziemny posiada 34 miejsca postojowe.


Zieleń i architektura

Wysokie apartamenty z panoramicznymi, dźwiękoszczelnymi oknami gwarantują jasną i cichą przestrzeń do życia. Przestronne tarasy sprawiają, że otaczająca zieleń staje się integralną częścią budynku. Każdy z apartamentów został wyposażony w nowoczesne systemy filtrów antysmogowych, zapewniających doskonale czyste powietrze.

Idealne dla miłośników

Kulinarnych wrażeń
Kultury i sztuki
Miejskiej zieleni
Slow life
Sport & fitness

W centrum spokoju
Apartamenty zlokalizowane są w przestrzeni harmonijnie łączącej centrum Warszawy z ciszą i zielenią okolicznych parków. Sąsiedztwo parku Morskie Oko, Łazienek Królewskich, terenów rekreacyjnych, klubów fitness, kortów tenisowych i bliskość centrum sprawiają, że jest to miejsce idealne dla osób ceniących, zarówno spokój, jak i miejski styl życia.

Oferty w ramach inwestycji

Zapraszamy do kontaktu


  0
  2120

  Potwierdź wysłanie formularza

  Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

  Prośba o kontakt została wysłana pomyślnie. Dziękujemy.

  Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

  Jeżeli Pani/Pan nie zaznaczy zgody, nie będziemy mogli się skontaktować.