Dom w Kazimierzu Dolnym

Jednopiętrowy klimatyczny dom z dużym kwiatowym ogrodem, położony w najpiękniejszej części Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Artystyczna oaza, przytulne lokum, w którym można wypocząć i nabrać energii. Wymyśliła go i zaaranżowała Kasia Sokołowska.

 

 

Od razu widać, że dom zaprojektowała artystka z wyobraźnią. Kasia Sokołowska – reżyserka i choreografka pokazów mody, jurorka programu „Top Model” doskonale wie, jak stworzyć miejsce z duszą. Dom jest przestronny, ma 271 metrów kwadratowych, jasny, gościnny, wyróżnia się doskonałą energią. Łączy nowoczesne elementy wyposażenia i najnowsze technologie z drobiazgami w stylu retro.

W tej prawdziwej architektonicznej perełce znajdują się 3 apartamenty, 5 łazienek, 2 kuchnie, salon z kominkiem, a także 3 tarasy i ogród zimowy z kominkiem zewnętrznym. I pomyśleć, że ta nieruchomość znajduje się zaledwie dwie godziny drogi z Warszawy!

Ważny każdy szczegół

Na parterze jest ustawny hol, z którego przechodzimy do salonu z kominkiem, kuchni, jadalni oraz na duży słoneczny taras, wyposażony w nowoczesne kanapy, łóżka, stół i parasol. Na tym podstawowym poziomie znajdują się również toaleta i garderoba, a także prywatny apartament – sypialnia z wyjściem na taras oraz duży salon kąpielowy z oddzielnym przeszklonym tarasem à la ogród zimowy, z kominkiem, wokół którego ustawione są kanapy.

 

dom

 

Na piętrze znajdują się dwa apartamenty. Do jednego z nich przylega taras, na którym można się w lecie opalać lub po prostu wypoczywać pod parasolem. W każdym apartamencie są łóżko king size oraz rozkładana kanapa, a obok – łazienka i mała kuchnia. Na poziomie minus jeden znajdują się tak potrzebne w każdym domu pomieszczenia gospodarcze (kotłownia, spiżarnia), pralnia i łazienka, oraz miejsca na saunę i siłownię, pokój do ćwiczeń, gabinet do masażu, dodatkowe przestrzenie na szafy.

 

dom

 

Tę wyjątkową nieruchomość wyróżnia dbałość o każdy szczegół. Ogromnym udogodnieniem jest automatyczne podlewanie ogrodu oraz donic na przeszklonym tarasie, a także parking na dwa samochody, automatycznie otwierana brama, internet, telefon stacjonarny oraz zamontowana telewizja satelitarna. Zewnętrzny kominek został wykonany ze szlachetnego i oryginalnego materiału, jakim jest łupek afrykański. Elewacje i schody powstały z sycylijskiego piaskowca. Kuchnia jest wykończona w marmurze, a na jej podłodze ułożono granit płomieniowany. Wszystkie drzwi wewnętrzne zostały wykonane z dębu na specjalne zamówienie. Ceramika łazienkowa to Villeroy & Boch, armatura Max Trex, kafle łazienkowe Villeroy & Boch i Paonazzetto.

Magiczny Kazimierz

Kazimierz Dolny to miejsce magiczne, pełne inspiracji, której szukają tu malarze, pisarze, poeci, reżyserzy, aktorzy. Przez tydzień w roku, zawsze pod koniec lipca, zamienia się w stolicę polskiego kina, kiedy to odbywa się tu festiwal Dwa Brzegi. Miasteczko przez cały rok emanuje energią i weną, a jednocześnie jest ustronne, sielskie i klimatyczne. Rynek Kazimierski i znajdująca się na nim studnia są źródłem natchnienia – nie tylko dla artystów. Miejscem wartym polecenia w Kazimierzu jest Herbaciarnia Galeria „U Dziwisza”, znajdująca się przy ulicy Krakowskiej 4, gdzie o każdej porze herbata z konfiturami smakuje wybornie. W Starej Łaźni, czyli Domu Filmowca, można zjeść nie tylko najlepszego pstrąga w okolicy, ale również posmakować dań z kuchni orientalnej, takich jak boczek po syczuańsku czy cielęcina na sposób tajski. Odwiedzając to miejsce, można mieć niemal pewność, że obiad czy kolację zjemy w towarzystwie jednego ze znanych polskich reżyserów lub aktorów.

 

Zobacz więcej wyjątkowych nieruchomości z portfolio HLSM.

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.