Robert De Niro inwestuje w Warszawie

Słynny aktor Robert De Niro, światowej sławy mistrz kuchni Nobu Matsuhisa, a także producent filmowy Meir Teper otworzą w stolicy wyjątkowy hotel i słynną Restaurację Nobu. Ta światowa marka, znana z eleganckich, lifestylowych hoteli i oryginalnych restauracji, zawita do Warszawy w pierwszej połowie 2020 roku. Pięciogwiazdkowy hotel powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, którego właścicielem jest Tacit Investment – uznany inwestor na rynku nieruchomości premium.

 

Wizja wyjątkowych hoteli

Nobu to najlepsza, zawsze 5-gwiazdkowa jakość, wyjątkowy styl, elegancja i komfort. Historia marki zaczęła się pod koniec lat 80 w Los Angeles, kiedy Robert De Niro wszedł do restauracji należącej do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Kilka lat później, wraz z producentem filmowym Meirem Teperem, otworzyli swoją pierwszą Restaurację Nobu na Manhattanie. Lokale oferujące wykwintne dania kuchni japońskiej w nowym wydaniu, szybko zyskały uznanie nie tylko wśród największych gwiazd Hollywood. Ale także klientów na całym świecie. Ponadto, niezwykłą popularność zawdzięczają wyjątkowej atmosferze, doskonałym daniom i znakomitej obsłudze. Obecnie, blisko 40 Restauracji Nobu na 5 kontynentach odwiedza 3 miliony gości rocznie. Wspólna wizja, dzięki której powstała pierwsza restauracja, pozwoliła założycielom Nobu stworzyć sieć wyjątkowych hoteli. Oferują one swoim gościom najwyższej jakości obsługę i niezwykłe doznania kulinarne, dostarczając niepowtarzalnych wrażeń. Hotele Nobu od lat są odzwierciedleniem bezpretensjonalnej elegancji i oryginalnego wzornictwa.

Art deco w Warszawie

Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto. Jego historyczna zabudowa pozostanie nienaruszona, jednak obiekt zostanie wzbogacony o nowe skrzydło – budynek powstający na rogu ulic Koszykowej i Wilczej. Charakter kamienicy w stylu art deco zestawiony zostanie z nową, szlachetną i powściągliwą wizją architektury betonowej, obsadzonej zielenią. Subtelne połączenie dawnej tkanki z nową zabudową, podniesie wartość estetyczną tego wyjątkowego miejsca. Nowy hotel doskonale wpisze się w otoczenie, odzwierciedlając zmieniającą się architekturę Warszawy.

Hotel Nobu już w 2020 roku

Będzie to pierwszy na rynku hotel lifestylowy. Jego nowa część powstająca przy ulicy Wilczej, została zaprojektowana przez uznaną polską pracownię Medusa Group. Ci sami architekci wraz z kalifornijskim studiem PCH, tworzą projekt wnętrz hotelu. Obiekt zaoferuje 120 pokoi, przestrzenne sale dedykowane eventom i wydarzeniom biznesowym, strefę fitness oraz cieszącą się uznaniem, markową Restaurację Nobu.

Na gości hotelu i restauracji Nobu czekają niezapomniane wrażenia. To będzie podróż do świata zmysłowej elegancji i komfortu. Wyszukane i niepowtarzalne smaki dań kuchni japońskiej w nowym wydaniu, na długo pozostaną w pamięci. Każdy, kto choć raz spróbował menu słynnego szefa kuchni Nobu Matsuhisy, będzie chciał do nich wracać, bo wie, że żadna inna restauracja nie zaoferuje mu podobnych wrażeń.

Światowa marka zyskała sławę dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, powstanie ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Pierwsi goście Restauracji i Hotelu Nobu w Warszawie będą mogli skorzystać z usług tego wyjątkowego miejsca w pierwszej połowie 2020 roku.

 

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.