Ostatnia szansa na Twój prestiżowy adres w Cosmopolitan

Na stałe zagościł na liście najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie, w swoich wnętrzach łączy kulturę i sztukę z komfortem życia codziennego. Jednocześnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w stolicy. Mowa oczywiście o budynku Cosmopolitan Twarda 4, który swoimi walorami przyciągnął nie tylko prestiżowych mieszkańców, ale też pozwolił stworzyć wokół siebie niesamowitą atmosferę. To atmosfera miejsca, w którym warto bywać, i przede wszystkim – w którym chce się żyć. Obecnie to ostatni moment na to, by znaleźć swoje miejsce w tej niezwykle atrakcyjnej na mapie Warszawy lokalizacji.

 

Prestiżowy adres Warszawy

Cosmopolitan to 44-piętrowy prestiżowy budynek apartamentowy w Warszawie, który oferuje swoim mieszkańcom dużo więcej niż tylko apartamenty o wysokiej klasie wykończenia. Całkowicie przeszklona fasada zapewnia niesamowity widok na panoramę Warszawy. Przede wszystkim na centrum i Pałac Kultury i Nauki oraz biznesowe city z biurowcami w okolicach Ronda ONZ i ul. Emilii Plater. Ale także na Ogród Saski, Stare Miasto, a od strony północnej – Żoliborz. Z okien wieżowca można również podziwiać Stadion Narodowy oraz zakola Wisły.

Dla komfortu mieszkańców na 4 piętrze zlokalizowana została strefa relaksu, dostępna wyłącznie dla właścicieli apartamentów. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą, jacuzzi oraz pomieszczeń klubowych. Znajduje się tu również zagospodarowany taras z widokiem na Plac Grzybowski, ulicę Emilii Plater oraz Synagogę im. Nożyków. Mieszkańcy posiadają także dedykowaną usługę Cosmopolitan Concierge, której celem jest dbanie o najwyższy komfort życia w apartamentowcu. Usługa dostępna przez 7 dni w tygodniu i wyręcza mieszkańców w organizacji codziennych spraw. Pomaga także z niestandardowymi zleceniami.

Ale same widoki, doskonała opieka oraz wysokiej klasy wykończenie apartamentów to tylko część z tego, co daje mieszkańcom poczucie życia w niezwykle ciekawej i komfortowej przestrzeni. Ogromne zainteresowanie budynkiem Cosmopolitan Twarda 4 wyraża chociażby fakt, że na przestrzeni ostatnich lat został on w 90% zamieszkany. Czym tak przyciąga ten prestiżowy adres?

 

Cosmopolitan z pewnością wyznacza nowe standardy projektowe z zachowaniem tak istotnej dla naszego miasta tożsamości. To świetne miejsce do życia. 

Karolina Kaim, prezes Zarządu Tacit Investment

 

Niepowtarzalny klimat otoczenia

Budynek Cosmopolitan znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Twarda 4, jednocześnie tuż obok historycznego Placu Grzybowskiego, który jest miejscem koncertów, wystaw, festiwali oraz gastronomicznym rajem dla smakoszy. Można tu poczuć, jak klimat i wspomnienie dawnego miasta łączy się z jego dzisiejszą tkanką. Dla przykładu nowoczesna przeszklona sylwetka apartamentowca Cosmopolitan doskonale współgra z otaczającą przestrzenią. Patio otwiera budynek na okolicę i płynnie łączy się z jego eklektycznym krajobrazem. Centrum patio stanowi instalacja „You&Me” izraelskiego artysty Erana Shakine’a. Ośmiometrowa rzeźba przedstawia mężczyznę i kobietę na dwóch krańcach ruchomej belki. Porusza się ona z góry na dół w 8-godzinnym cyklu, wskazując na nieprzerwaną zmienność w relacjach międzyludzkich. Instalacja jest zaproszeniem do wnętrza patio jako miejsca spotkań i dyskusji o sztuce. A jeśli o sztuce mowa, to w samym budynku jej wielbiciele również znajdą niejedną ucztę o artystycznych walorach.

 

Wierzymy, że forma budynku może być swego rodzaju manifestem, który przyczynia się do poprawy życia społeczeństwa. I na tym również polega wyjątkowość Cosmopolitana w Warszawie.

Helmut Jahn, Architekt i projektant budynku Cosmopolitan Twarda 4

 

Kultura i sztuka na wysokim poziomie

Wystawy dzieł artystów o światowej klasie są kolejnym elementem konsekwentnie realizowanej strategii Tacit Investment. W trzy lata przeobraził Cosmopolitan przeobraził się w miejsce najlepsze do życia, wypełnione sztuką. Liczne koncerty, spotkania i wyjątkowe wystawy, jakie mają miejsce na 42. piętrze budynku, zgromadziły już w sumie kilkunastotysięczną publiczność. To tutaj można było podziwiać wystawę niezwykle rzadko prezentowanych obrazów Meli Muter, twórczość Ryszarda Horowitza, Wisławy Szymborskiej. Można też było posłuchać koncertów Radzimira Dębskiego (JIMKA), Anny Marii Jopek lub Tomasza Stańko. – Kultura i sztuka na wysokim poziomie, podobnie jak dobra architektura, bronią się same. W Cosmopolitan połączyliśmy oba światy, stawiając na dialog wyjątkowego budynku z niebanalnym otoczeniem. Cosmopolitan dzięki swojej architekturze, doskonale wkomponował się w okolicę, a my potrafimy wykorzystać jego wyjątkową lokalizację. Wierzymy, że kultura i sztuka powinny być łatwo dostępne, stąd pomysł na serię spektakularnych wydarzeń – mówi Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

 

Ostatnia szansa na mieszkanie z widokiem

Rok 2019 to dla Cosmopolitan Twarda 4 moment, w którym zostanie zamknięta sprzedaż apartamentów. Obecnie do dyspozycji przyszłych mieszkańców pozostało 10% dostępnych do zamieszkania powierzchni. Wszystkich informacji zarówno o ofercie apartamentów, jak i o udogodnieniach dla przyszłych i obecnych mieszkańców można zasięgnąć u dedykowanych ekspertów Tacit Invesment. Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia strony www Cosmopolitan Twarda 4.

Szybki kontakt? Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do Cosmopolitan!

 

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.