Karolina Kaim przewodniczącą kapituły konkursu CIJ Awards Poland 2019

Prezes Tacit Investment i twórczyni marki HLSM pokieruje pracami jury, które zdecyduje o nagrodach w prestiżowym konkursie organizowanym przez magazyn Commercial & Investment Journal.

 

Karolina Kaim

 

W organizowanym od osiemnastu lat plebiscycie biorą udział wiodące firmy i agencje działające w branży nieruchomości. W tegorocznej edycji konkursu przyznano ponad 130 nominacji dla najlepszych i najbardziej wyróżniających się realizacji i inwestycji.

CJI Awards Poland 2019 podzielono na sześć głównych kategorii: Development & Developer, Teams & Leaders, Services, Leases & Transactions, Materials oraz Creative Spirit. Wszystkie nominacje oceni 20-osobowe jury, któremu w tym roku będzie przewodniczyć Karolina Kaim.

W tym roku najwięcej nominacji otrzymali Golub GetHouse, Ghelamco Poland, EPP, White Star Real Estate, Panattoni Europe. Tacit Development otrzymał nominacje w czterech następujących kategoriach:

 

– Best Hotel Development – za inwestycję Hotel The Bridge we Wrocławiu,

– Best Architecture Development – za inwestycję Hotel The Bridge we Wrocławiu,

– Best Upcoming Development – za Nobu Hotel Warsaw,

– Best Grand Prix za Hotel The Bridge we Wrocławiu.

 

Finałowa Gala tegorocznej edycji CIJ Awards Poland, podczas której ogłoszone zostaną wyniki prac jury, odbędzie się 6 listopada w Warszawie w hotelu Raffles Europejski.

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.