Dzień otwarty na Berezyńskiej 46

Zapraszamy na Saską Kępę: 3.08 (sobota), w godz. 10:00 – 16:00.

 

 

Apartamenty Berezyńska 46 to kameralna, elegancka nieruchomość zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy – na Saskiej Kępie. Zaledwie 250 metrów dzieli ją od urokliwej, pełnej kawiarni i restauracji ulicy Francuskiej, a spacer do Parku Skaryszewskiego zabiera 2 minuty.

W inwestycji, która architektonicznie nawiązuje do polskiego modernizmu, znajduje się 7 apartamentów o metrażach od 57 do 120 m2. Każdy lokal posiada balkon albo taras, a dwa usytuowane na najwyższej kondygnacji także taras na dachu.

Wnętrza są jasne i przestronne. Do dyspozycji mieszkańców jest parking podziemny. Wszystkie poziomy łączy panoramiczna winda.

Berezyńska 46 to doskonały adres dla osób ceniących artystyczny klimat dzielnicy, jej kameralność, a jednocześnie bliskość centrum.

Zapraszamy na spotkanie z zespołem HLSM na terenie inwestycji w sobotę 3 sierpnia, w godz. 10:00 – 16:00. Do zobaczenia!

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.