Europejski Kongres Gospodarczy 2019

W trakcie majowego spotkania w Katowicach Karolina Kaim mówiła o dobrych prognozach dla rynku nieruchomości ekskluzywnych.

Nieruchomości komercyjne w Polsce

14 i 15 maja Karolina Kaim, twórczyni High Level Sales & Marketing uczestniczyła w Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, gdzie wzięła udział w panelu „Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce”. Uczestnicy panelu zgodzili się, że globalny kapitał sprzyja rozwojowi i zwiększaniu liczby inwestycji. Karolina Kaim podkreślała, że bardzo istotnym czynnikiem powodzenia inwestycji jest dobra współpraca z samorządami. Tam, gdzie układa się ona lepiej, można liczyć na najszybsze wzrosty w tym obszarze.

Nieruchomości luksusowe

Podczas pobytu na #EKG2019 Karolina Kaim miała także okazję podczas kilku spotkań z dziennikarzami, zaprezentować najnowsze dane dotyczące rynku nieruchomości premium, przygotowane przez ekspertów High Level Sales & Marketing. W pierwszym kwartale 2019 roku zanotowano w Warszawie 20-procentowy wzrost sprzedaży ekskluzywnych apartamentów. O 3 procent rok do roku wzrosły także ceny luksusowych nieruchomości. Pozostałe dane przygotowane przez zespół HLSM można znaleźć tutaj.

0
2120