Goście na Berezyńskiej 46

Dziękujemy za udział w dniu otwartym i zapraszamy na kolejny 7 września!

 

Berezyńskiej

 

W pierwszą sobotę sierpnia gościliśmy osoby zainteresowane zakupem apartamentu na Saskiej Kępie w wyjątkowej inwestycji przy ulicy Berezyńskiej 46. Ta kameralna nieruchomość nawiązująca architektonicznie do polskiego modernizmu jest usytuowana zaledwie 2 minuty spacerem od ulicy Francuskiej, niedaleko skrzyżowania ulicy Saskiej z aleją Waszyngtona.

 

Berezyńskiej

 

Od wejścia witał wszystkich zapach świeżo zmielonej kawy serwowanej wprost z coffee bike’a. Doradcy HLSM oprowadzali gości po 6 dostępnych jeszcze w sprzedaży apartamentach o metrażach od 57 do 120 mkw. Zapraszali także do rozmów na specjalnie zaaranżowanym na tę okazję tarasie zlokalizowanym na dachu inwestycji.

 

Berezyńskiej

 

Goście docenili przestronność wysokich na 3 metry apartamentów, nowoczesną windę, którą można wjechać do najwyżej położonych mieszkań wprost z garażu, doskonały standard wykończenia części wspólnych, komfortowy parking podziemny.

 

Berezyńskiej

 

Spotkanie 3 sierpnia było pierwszym dniem otwartym na Berezyńskiej 46. 7 września (sobota) zapraszamy na kolejne. Będziemy na Państwa czekać od godziny 10:00!

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.