Gwiazda Morza zachwyca Gości

Otwarty w maju hotel odwiedziliśmy z Klientami HLSM.

 

 

W maju Władysławowo dołączyło do grona elitarnych nadmorskich kurortów. A wszystko to za sprawą Gwiazdy Morza – resortu, w którego skład wchodzą czterogwiazdkowy hotel oraz dwa budynki z rodzinnymi apartamentami. Kompleks nie tylko znacząco podnosi turystyczną atrakcyjność miasta, lecz także przyczynia się do odzyskania wizerunku ekskluzywnego kurortu, jakim Władysławowo cieszyło się w okresie 20-lecia międzywojennego.

Lokalizację inwestycji wybrano bardzo starannie. Gwiazda Morza położona jest we władysławowskim Hallerowie – dzielnicy nazwanej na cześć generała Józefa Hallera, który na kutrze o tej nazwie 11 lutego 1920 roku odbył pierwszy rejs polskich wojsk pod biało-czerwoną banderą po Bałtyku po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. To tu znajduje się Nadmorski Park Krajobrazowy, będący chlubą całego regionu. Kompleks usytuowano u nasady Półwyspu Helskiego, nieco ponad sto metrów od plaży. Miejsce to ma więc walory historyczne i krajobrazowe, a jeśli dodamy do tego bliskość Trójmiasta, uzyskamy projekt, który w niedalekiej przyszłości może w pełni zasługiwać na swoją nazwę.

Wypoczynek mistrzów

Unikatowa lokalizacja Gwiazdy Morza idzie w parze z ofertą przygotowaną dla gości. Resort ma bowiem realizować program o nazwie „Mistrzowie Aktywnego Wypoczynku”, będący niespotykanym dotąd w Polsce połączeniem oferty beauty, spa & wellnes oraz active. Program będzie odpowiedzią na wszystkie potrzeby współczesnego człowieka – wysoka jakość harmonijnego i zrównoważonego odpoczynku, poszanowanie prywatności i spełnianie indywidualnych potrzeb każdego z gości. Jest to propozycja skierowana do osób, które czerpią radość z aktywności na świeżym powietrzu, uwielbiają sporty wodne i dbają o siebie, dlatego też znajdziemy tu innowacyjny, 11-gabinetowy Instytut SPA ze strefą Private, profesjonalne centrum fitness oraz bogatą ofertę zabiegów wykonywanych na plaży.

Wielbicieli aktywnego wypoczynku zachwycą nie tylko możliwości, które oferuje otoczenie Półwyspu Helskiego, ale również różnorodność atrakcji dostępnych na miejscu, np. przeszklona ścianka wspinaczkowa o wysokości 16 metrów, której punkt szczytowy znajduje się na dachu obiektu, skąd rozpościera się przepiękny widok na otwarte morze, port i Zatokę Pucką. Nie zapomniano również o wielbicielach sportów wodnych – na terenie kompleksu znajdziemy ponad 200 mkw. lustra wody w postaci 20-metrowego basenu pływackiego, brodzika dla dzieci, basenu relaksacyjnego, basenu infiniti na dachu oraz jacuzzi.

Skandynawski nurt

Hotel Gwiazda Morza posiada 88 komfortowych pokoi i 12 unikatowych apartamentów ESA. Znajduje się tu także 6 w pełni modyfikowalnych sal konferencyjnych o powierzchni blisko 500 mkw., umożliwiających organizację wydarzeń dla 350 osób. Stylistyka wnętrz to nieformalny, komfortowy i przyjazny klimat, w którym znajdują się naturalne polskie gatunki szczotkowanego, piaskowanego drewna, kamienia, betonu, lnu, kamionki i miedzi. We wnętrzach odczuwalny jest skandynawski nurt, który w połączeniu z polskimi materiałami i dodatkami pochodzącymi od polskich projektantów mebli zapewnia niepowtarzalne efekty estetyczne. Pokoje dostępne są w dwóch aranżacjach tematycznych: Forest i Sea. Pierwsza utrzymana jest w tonacji leśnej, z wieloma akcentami drewnianymi oraz wykładziną nawiązującą do leśnej ściółki. Druga aranżacja inspirowana jest kolorystyką morską z nawiązaniami do wydm, plaży. Obszerne okna, balkony i przeszklone łazienki dają wrażenie przestronności i w pełni korespondują z nadmorskim otoczeniem. W każdym pokoju meble i dodatki zostały indywidualnie zaprojektowane przez architektów z pracowni Iliard Architecture & Interior Design https://iliard.pl i ich kooperantów.

Otwarta kuchnia

Również pod względem gastronomicznym hotel Gwiazda Morza ma ambicję sprostać wymaganiom najbardziej wyrafinowanych gustów. Dla gości hotelowych, mieszkańców i turystów przygotowano pięć lokali ze zróżnicowanym menu: główną restaurację hotelową N54, restaurację H12, Lobby Bar, Sky Bar i Beach Club. Serwowane w nich dania bazują na produktach ekologicznych, pozyskiwanych od lokalnych dostawców. Niewątpliwym wyróżnikiem będzie otwarta kuchnia. Każdy z gości, przychodząc na śniadanie lub lunch, będzie mógł zobaczyć, jak są przygotowywane jego kalmary, omlet czy krewetki albo jak grilluje się jego stek.

Restauracja hotelowa N54 oferuje wykwintne menu, inspirowane smakami z całego świata. Restauracja H12, której nazwa wzięła się od adresu hotelu – ulicy Hryniewieckiego 12 – proponuje podróż wśród klasyki smaków dostępnych na ulicach wielkich metropolii i niewielkich miasteczek, słynących ze swej wyjątkowej kuchni. Serwowane w niej dania bazują na świeżych produktach z basenu Morza Śródziemnego i Bałtyku. Sky Bar to urokliwe miejsce na dachu hotelu z pięknym widokiem na Morze Bałtyckie, gdzie można skosztować koktajli, wypić kieliszek szampana i zjeść lekkie dania. Będzie to też cudowne miejsce dla osób chcących odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. W Lobby Barze, zlokalizowanym tuż obok hotelowej recepcji, napijemy się starannie wyselekcjonowanych i wyrafinowanych trunków. Beach Club Gwiazda Morza, który znajduje się na plaży we Władysławowie, serwuje śniadania z najpiękniejszym widokiem na morze, a po południu świeże ryby od lokalnych rybaków, owoce morza i inne, nie tylko morskie specjały.

Oferta w systemie Condo

Gwiazda Morza to równocześnie atrakcyjna oferta inwestycyjna w systemie condo, zapewniająca stałą wysoką stopę zwrotu z inwestycji przez minimum 15 lat z możliwością przedłużenia o kolejne lata. Właściciel po dokonaniu zakupu przekazuje operatorowi hotelu pokój w dzierżawę w zamian za czynsz, który w pierwszym roku od uruchomienia hotelu wynosi 5,5 procent ceny netto zakupionego pokoju, w drugim – 6 procent, w trzecim 6,5 procent, a od czwartego roku do końca 15-letniej umowy dzierżawy – 7 procent.

Model condo jest wysoce ceniony przez inwestorów z uwagi na komfort obsługi inwestycji i bezpieczeństwo. Własność lokalu potwierdzona jest wpisem do księgi wieczystej, co powoduje, że nabywca zabezpieczony jest aktem własności nieruchomości. Co ważne, wszystkie działania wraz z promocją, zarządzaniem i obłożeniem hotelu spoczywają na spółce zarządzającej hotelem, a więc właściciel nie jest zobowiązany do angażowania się w zapewnienie bieżącej obsługi apartamentu.

Exclusive Serviced Apartments

Na najwyższych kondygnacjach hotelu dostępne są również do sprzedaży apartamenty mieszkalne Exclusive Serviced Apartments. To nowa jakość usług oferowana właścicielom 12 prywatnych apartamentów mieszkalnych i ich gościom. Dla nich dostępny jest 24 – godzinny serwis hotelowy, zapewniający pełną obsługę najbardziej wymagających klientów. To możliwość korzystania na specjalnych warunkach nie tylko z bogatego zaplecza hotelowego: spa&sport, restauracji czy hotelowej plaży, ale również wysokiej jakości obsługa samego apartamentu oraz wszelkie usługi hotelowe dla właścicieli ESA. Pokoje ESA oferowane są w dwóch stylizacjach: Elegance i Summer, a każdy z nich zapewnia malowniczy widok na panoramę okolic Władysławowa – Hallerowa. Z tarasów ESA można podziwiać Nadmorski Park Krajobrazowy, Półwysep Helski, otwarte morze i Zatokę Pucką.

 

Hotel Gwiazda Morza Spa&Sport został otwarty w maju br. Klienci High Level Sales&Marketing, którzy spędzili w nim wyjątkowy, czerwcowy weekend wysoko ocenili zarówno sam obiekt, jak i jego czarujące otoczenie. W portfolio HLSM znajdują się apartamenty hotelowe w systemie condo, o których można przeczytać pod linkiem.

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.