Karolina Kaim wzmacnia High Level Sales & Marketing, Maciej Wolski nowym prezesem Tacit Investment

Tacit Investment, lider rynku nieruchomości premium w Polsce, znany z tak wyjątkowych projektów jak Cosmopolitan i Park Lane, rozpoczyna kolejny etap w historii firmy. Karolina Kaim, twórczyni High Level Sales & Marketing, oferującej kolekcję najlepszych adresów premium w Polsce, będzie rozwijać tę firmę na stanowisku prezesa. Jednocześnie odchodzi z zarządu Tacit, którym kierowała od 2014 roku. Karolina Kaim odpowiada za sukces sprzedażowy apartamentowca Cosmopolitan a także powodzenie ekskluzywnych projektów hotelowych: The Bridge we Wrocławiu oraz Nobu Hotel Warsaw. Nowym prezesem Tacit Investment został Maciej Wolski, wieloletni wiceprezes oraz CFO Grupy Tacit.

 

Karolina Kaim

Tacit Investment od wielu lat wyznacza nowe kierunki i standardy rozwoju rynku nieruchomości premium w Polsce.

– Każdy z projektów zrealizowanych przez Tacit Investment, to nowa kategoria w swojej klasie i zbiór bezcennych doświadczeń w obszarze nieruchomości premium na polskim rynku.  Cosmopolitan to ikona najlepszej architektury w Warszawie. Projekt mistrza Helmuta Jahna udowodnił, że w stolicy jest miejsce na tak wyjątkowe obiekty. Cosmopolitan nie zdominował okolicy, lecz pięknie się wyróżniając, dopasował do klimatu i uzupełnił historię miejsca, w którym powstał. Dzięki odważnym i konsekwentnym działaniom mojego zespołu, któremu należą się podziękowania, 236 właścicieli ekskluzywnych apartamentów, znalazło w Cosmopolitan swój nowy dom, w wyjątkowym otoczeniu placu Grzybowskiego, w samym centrum Warszawy. Wykorzystując doświadczenie zdobyte przy tym projekcie chcę się teraz poświęcić High Level Sales & Marketing, marce oferującej najlepsze adresy premium w Polsce – mówi Karolina Kaim, dotychczasowa prezes Tacit Investment.

Nowym prezesem Tacit Investment został Maciej Wolski, wieloletni wiceprezes zarządu.

– Przed nami kolejny rozdział w historii Tacit Investment, marki, która swoją pozycję zbudowała dzięki odważnym decyzjom i realizacji wyjątkowych projektów. W imieniu Akcjonariuszy i swoim własnym chciałbym serdecznie podziękować Prezes Karolinie Kaim za 6 lat oddanej pracy. Jako Grupa Tacit będziemy ją wspierać, kibicować i współpracować przy nowym wyzwaniu, jakim jest High Level Sales & Marketing – mówi Maciej Wolski, prezes Tacit Investment.

Tacit Investment koncentruje się obecnie na swoich kluczowych projektach, czyli rezydencji Park Lane oraz hotelach The Bridge i Nobu Hotel Warsaw.

——————————————————————————————————————————————————————–

Tacit Investment to doświadczony inwestor z silną pozycją kapitałową – prekursor na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce. Realizowane przez niego projekty stworzyły nowe kategorie w swojej klasie. Firma ma w swoim portfolio takie inwestycje, jak 160-metrowy, ekskluzywny apartamentowiec Cosmopolitan – dzieło światowej sławy architekta Helmuta Jahna, doceniony nagrodą Prezydenta m.st. Warszawy, czy ekskluzywną rezydencję Park Lane, położoną tuż przy Łazienkach Królewskich. Wśród innych projektów, zrealizowanych przez Tacit Investment są: The Bridge, pięciogwiazdkowy hotel we Wrocławiu, otwarty niedawno Nobu Hotel Warsaw, stworzony dzięki partnerstwie z Nobu Hospitality, firmą założoną przez Roberta De Niro, wielokrotnie nagradzane niepubliczne liceum w Wilanowie – Akademeia High School, czy prywatny klub sportowy Sinnet.

 

High Level Sales & Marketing definiuje rynek nieruchomości premium dla najbardziej wymagających Klientów. Zespół tworzą eksperci odpowiedzialni za sukces sprzedażowy warszawskiego apartamentowca Cosmopolitan.

HLSM zajmuje się selekcją, marketingiem i sprzedażą wyjątkowych domów i apartamentów na rynku pierwotnym i wtórnym. Pomaga także znaleźć odpowiednie nieruchomości na wynajem. Doradza inwestorom w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek inwestycji klasy premium, zarządzając całym procesem – od stworzenia koncepcji produktu i jego pozycjonowania po kontakt z Klientami i realizację transakcji sprzedaży. HLSM cyklicznie analizuje dane dotyczące segmentu nieruchomości premium oraz publikuje raporty „High Level Book” cieszące się dużym zainteresowaniem mediów.

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.