Nagranie webinaru HLSM

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru o nieruchomościach premium.

 

 

Podczas webinaru eksperci HLSM, EY oraz Santander Bank Polska opowiedzieli o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości luksusowych, podzielili się swoimi opiniami o bezpiecznych formach lokowania kapitału oraz prognozami dotyczącymi stanu polskiej gospodarki.

Webinar „Nieruchomości premium a pandemia koronawirusa. W co inwestować w czasach kryzysu?” odbył się 21 maja 2020 r.

 

Prelegenci

webinaru

Karolina Kaim
Prezes Tacit Investment

Ekspert z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Od ponad 5 lat pełni funkcję Prezesa Zarządu Tacit Investment. Odpowiada za sukces sprzedażowy apartamentowca Cosmopolitan, a także ekskluzywne projekty hotelowe: The Bridge Wrocław i Nobu Hotel Warsaw. Jest twórczynią marki High Level Sales & Marketing. Wcześniej, przez 15 lat związana z Platan Group. W latach 1991-1999 tworzyła podstawy Jones Lang LaSalle na polskim rynku. Jest członkiem Executive Committee Urban Land Institute w Polsce.

 

 

webinaru

Anna Kicińska
Partner, Lider Grupy Rynku Nieruchomości

Partner w Dziale Doradztwa Rynku Nieruchomości EY. Od ponad 20 lat specjalizuje się w doradztwie rynku nieruchomości, zwłaszcza w zakresie wycen, analiz portfeli nieruchomości oraz doradztwa przy sprzedaży nieruchomości. W 1997 roku uzyskała tytuł Rzeczoznawcy Majątkowego. W 2001 roku została członkiem międzynarodowej organizacji doradców nieruchomości The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), a następnie Certified Commercial Investment Member (CCIM). Jest także członkiem Urban Land Institute.

 

 

webinaru

Piotr Bielski
Dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych Santander Bank Polska

Z Santander Bank Polska (dawniej Bank Zachodni WBK) związany od 2001 roku. Zajmuje się analizowaniem i prognozowaniem sytuacji w polskiej gospodarce i na rynku finansowym. Wcześniej, w PKO Banku Polskim współtworzył jeden z pierwszych w kraju bankowych zespołów zajmujących się analizą makroekonomiczną. Absolwent kierunku Ilościowych Metod Ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

 

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.