Premiera jesiennego wydania magazynu High Level

W gościnnym i kameralnym miejscu, jakim jest Wine Taste Kamecki, odbyła się premiera jesiennego wydania magazynu High Level. Choć tego wieczoru w Warszawie szalała pierwsza jesienna burza, zarówno fani magazynu, jak i zaproszeni goście – dopisali i świetnie się bawili.

 

Karolina Kaim

 

Spotkanie rozpoczęła Pani Prezes Tacit Investment Karolina Kaim, która opowiedziała o początkach powstawania magazynu i przypomniała, że właśnie świętujemy jego piętnaste wydanie.

Gościem specjalnym wieczoru był Przemysław Tarnacki – wielokrotny mistrz świata w różnych kategoriach żeglarskich, który niedawno powrócił ze słynnych regat Rolex Fastnet. To właśnie jego uśmiechnięta twarz patrzy na nas z okładki najnowszego wydania High Level.

 

Przemysław Tarnacki

 

Marzena Mróz, redaktor naczelna magazynu, przeprowadziła z Przemysławem Tarnackim rozmowę, która była uzupełnieniem wywiadu znajdującego się w jesiennym High Level. Tarnacki opowiadał o swoich fascynacjach,  żeglarskich wyczynach, życiowych pasjach i przygodach, jakie przeżył na różnych akwenach wodnych całego świata.

W tym wyjątkowym spotkaniu wzięli również udział członkowie załogi Przemysława Tarnackiego, którzy dzielnie walczyli o wysoką pozycję podczas regat Rolex Fastnet. Damian Raciniewski i Tadeusz Wesołowski opowiadali o swoich przeżyciach podczas tych bardzo wymagających zawodów. Z Fastnet przywieźli najszybszy czas polskiej załogi w  historii.

“Ukończyliśmy te trudne regaty w 2 dni, 2 godziny, 39 minut i 51 sekund. Byliśmy również pierwszą polską załogą na mecie spośród rekordowych pięciu, jakie stanęły w tym roku na starcie, w gronie 394 jachtów z całego świata. To jest absolutny rekord polskiej bandery!” – powiedział Tarnacki.

 

Przemysław Tarnacki

 

Wiele emocji wzbudziła historia słynnej kurtki Tarnackiego z napisem “Tara”, którą w ostatnich godzinach wyścigu  zwiał z pokładu silny wiatr. W tym żółtym sztormiaku znajdował się telefon komórkowy i śniadanie. Odnalazł ją po 15 dniach emerytowany marines Laurence Mckenna na plaży na wyspie Portland, oddalonej od miejsca zdarzenia o 150 km! Co ciekawe, telefon wciąż działał. Kurtka zostanie wkrótce podpisana przez całą załogę, a następnie przekazana Jurkowi Owsiakowi na kolejną aukcję WOŚP.

Fani magazynu High Level, a także zaproszeni do udziału w tym wieczorze partnerzy tego wydania, wymieniali swoje opinie i dzielili się spostrzeżeniami.

0
2120

Potwierdź wysłanie formularza

Kliknięcie przycisku „POTWIERDŹ” oznacza zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji zapytania.

Dane zostały wysłane pomyślnie. Dziękujemy.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Administratorem danych w rozumieniu obowiązujących przepisów o ochronie danych jest HIGH LEVEL ADVISORY SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Twarda 4 lokal U3, 00-105 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000851767, numer telefonu +48 530 663 664. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Treść tylko dla subskrybentów newslettera, prosimy o zaznaczenie zgody.